Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy lehet mindenből szendvics...

Hogy lehet mindenből szendvicset csinálni már?

Figyelt kérdés
Tesómról van szó, elképesztő. Egyszerűen mindenből szendvicset készít, de nem túlzok, mindenből. Ma például rántott hús volt, petrezselymes krumplival, fogott zsemlét, megvajazta, arra rátrancsírozta a krumplit, arra a húst, majd a zsemle tetejét... de nagyjából mindent zsemlébe pakol, a chipset, a zöldséget, mindent. Esetleg van még bárki a világon, aki így eszik? Abba fogja hagyni valaha, vagy nagyanyóka korában is ezt fogja csinálni? Felnőttek vagyunk már.
2016. márc. 7. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy siet és így egyszerűbb neki!

vagy nem akar mosatlanítani mert szeret mosogatni 😊

2016. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret mosogatni

Rosszul írtam bocs

2016. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen, csak két kenyér közé kell rakni.
2016. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
MI bajod van ezzel? Ha neki így ízlik, akkor mi a gond???
2016. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy valaha abba fogja-e hagyni, vagy örök életében így fog étkezni, de egyet tudok: neked nincs más dolgod ezzel, mint elfogadni, hogy ő ilyen, így szeret étkezni.
2016. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért nem olyan főbenjáró bűn. Én pirítósra szoktam rakni mogyoróvajat meg epret meg banánt is :D És én is felnőtt vagyok :O
2016. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom. Zsömle és szétnézek a hűtőben. Ami szembe jön, az megy a zsömle közé. Krumplipüré az alap, de jó bele az almaszelet, tojással sütve.
2016. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!