Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz h csinálnak macskagumiból...

Igaz h csinálnak macskagumiból kávét?

Figyelt kérdés
s mennyi?drága?hol isszák?miota van ez?hogy találták fel?:))
2010. márc. 29. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Én olyat tudok, de ez nem macska, hogy van egy olyan kávéfajta, amit először megetetnek egy valamilyen fajta majommal, és miután kikakilta, abból lesz a kávé.
2010. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy pontositsak: a cibetmacska megeszik egy bizonyos fajta kávét, az emésztés során a kávébabról a gyümölcsrészt megemészti és a magokat kiválasztja. Ekkor az ürülékéböl kiszedik a kávészemeket, tisztitják, pörkölik és utána fogyasztják.

Tehát nem az ürüléket, hanem a kávébabot fogyasztják, és nem macska, nem majom, hanem cibetmacska - ami nem macskaféle - az állat.

2010. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2010. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

"cibetmacska emészőrendszerében végbemenő természetes emésztési folyamatanak tulajdonít."


Ez ostoba buta hazugság! Egyszer azt írja hogy az emésztőrendszerén változatlanul átmegy majd azt hazudja hogy emésztve van! Ez f*****g! Vannak hülye emberek akik minden sz**t képesek megenni és még fizetni is érte. Mellesleg a kávék izét a pörkölés adja!

2010. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én már hallottam róla és úgy tudom hogy ez a világ legdrágább kávéja:D (mintha a guinnes rekordok könyvében olvastam volna)
2010. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát én ilyet a világért sem innék, FÚJ!
2010. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ma 00:31-es: és a "rendes kávét" megiszod? Mert azt se higiénikusabban állitják elö: a legszedett kávét a földre teritve rohasztják, amig a gyümölcshúst le tudják róla szedni, utána szintén a szabadban száritják - ahol az esötöl, portól kezdve a madár...ig minden ráesik, utána szivlapáttal zsákokba töltik és már megy is a csészédbe.
2010. márc. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most nem is az a gond, hogy higiénikus-e vagy sem (mellesleg pörkölés után minden az), hanem , hogy egyáltalán van-e értelme. :D Kb. annyi, mint amikor megeszik az ezüstöt, meg aranyat, és várják az örök fiatalságot. :D
2010. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De jó, hogy nem kávézom!
2010. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, a rendes kávét meg, az nem megy át az állat szervezetén. Hogy mik hullanak rá, arról én nem tudok semmit.
2010. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!