Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A süteményt le lehet fagyasztani?

A süteményt le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Zserbó, zselés tetejű krémmel, túrós...Ha igen, akkor várhatóan összefagynak, tehát egy adagban csak annyit fagyasszak, amennyit később egyszerre meg akarok enni, vagy tehetem egy edényben, és darabonként is tudok majd kivenni belőle?

2015. dec. 27. 14:13
 1/7 anonim válasza:
Egybe annyit tegyél amennyit gondolsz majd, hogy elfogy! Én minden félét fagyasztottam már! Ugyanolyan jo!
2015. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A zserbót lehet, de nem érdemes, jól záródó dobozban hetekig finom.


A zselé fagyasztás közben sokszor tönkremegy, na nem zavar, hogy kiolvasztáskor nem lesz szép, akkor fagyaszthatod.


A túrós aránylag jól fagyasztható.


Mindenképpen akkora adagokat fagyassz le egy adagba, amennyit egy-két napon belül megesztek.

Egy dobozba tehetsz több adagot, de külön-külön zacskóban, akkor egyszerre annyit tudsz kivenni, amennyit akarsz.

Lehetöleg szobahömérsékleten olvaszd ki, akkor jó lesz.

2015. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, de többnyire átvesz egy jellegzetes mélyhűtő-ízt és szagot. (a többi étel íz- és szaganyagai) Én nem szeretem.
2015. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2015. dec. 27. 14:25
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha jol becsomagolod nem veszi át a szagokat! Nekem most is van pl. Kenyér is a fagyoban!
2015. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14:22-es: " Lehet, de többnyire átvesz egy jellegzetes mélyhűtő-ízt és szagot. (a többi étel íz- és szaganyagai)"


HA NÁLAD bármilyen ízt átvesznek az ételek a fagyasztóban, akkor nem ártana alaposan kitakarítani. Egy TISZTA hütönek/fagyasztónak NINCS szaga!!!!!

2015. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nálam sem szokták átvenni egymás ízét és szagát az ételek sem a fagyóban, sem a hűtőben. Azaz a hűtőben a banán mindent átjár, ezért azt nem is szoktam nagy mennyiségben venni, meg ugye most a káposzta lenne olyan, de ezt meg lefedtem, így ezzel sincs gond.


Viszont azért ezt a tanácsot is köszönöm továbbra is ennek ellenére.

2015. dec. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!