Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A vöröshagymát le lehet...

A vöröshagymát le lehet fagyasztani? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Kb 5 kg maradt rám a lecsóeltevésből.Mit ajánlatok?
2015. szept. 19. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem fagyasztottam, de biztosan lehet. Árulnak is boltban darabolt, fagyasztott hagymát. Én úgy csinálnám, hogy felkockáznám egy tálcán szétteríteném és így fagyasztanám le. Így nem fagy össze. Aztán ha megfagyott akkor lehet zacsiba tenni.
2015. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apróra felkockázva igen, lehet.
2015. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában úgy lehet lefagyasztani, hogy megvárod a telet, és jól beásod a hóba. Vagy beteszed a fagyóba, mindegy.
2015. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 kg az semmi, ha szoktál főzni. Szellős helyen tárold felhasználásig, mert fagyasztani csak megpucolt, felkockázott állapotban lehet, és még akkor sincs kizárva, hogy édeskés lesz tőle az étel. Ezért szokták félkész állapotban fagyasztani, kis adagokban. Úgyhogy plusz munkával jár.

Nekem van itthon vagy 50 kg, és nem vagyok kétségbeesve, elfér a padláson, és el is fogy tavaszig.

2015. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zolidobos ***** válasza:
Lehet, de a fagyasztóban hagymaszag lesz. Tapasztalat.
2015. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!