Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fagyasztott gyumolcsbol hogy...

Fagyasztott gyumolcsbol hogy kell turmixot csinalni?

Figyelt kérdés

Mindig a friss ideny gyumolcsoket hasznaltam, de most innek egy jo kis erdei gyumolcsos turmixot....

Fagyasztva kell vagy megkell varni mig kiolvad?



2015. dec. 3. 03:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legokosabb, ha fagyottan teszed a turmixba cukorral-tejjel vagy amivel szoktad és elöször csak pár pillanatra kapcsolod be. Ha a gyümölcsök picit kisebb darabokban vannak már, akkor mehet rendesen.


Ha felolvasztod, akkor nagyon utálatos íze lesz és a szine is döglött lesz. Ha fagyasztva kezded, akkor olyan, mint a friss

2015. dec. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erős turmixgépek felhasználói leírásában szerepel, hogy jeget is lehet aprítani velük.

Az enyém ilyen fagyasztott gyümölcsből kiváló shake lesz.

Piros gyümölcsöket (eper, málna, cseresznye, meggy...) banánnal, tejjel, tejszínnel, kis cukorral szoktam turmixolni, kiváló fagyi vagy shake lesz így belőle.

2015. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Vigyázz, mert nekem eltört a botmixerem, amikor turmixoltam a fagyasztott gyümölcsöt... Szóval nézd meg, mennyire erős a géped, nehogy tönkremenjen.
2015. dec. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
a botmixer az nem erre van kitalálva, azért törött el, ment tönkre, turmixgép, erősebb blender kell ehhez...
2015. dec. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, turmixgép kell...

Én megpróbálnám fagyottan, fene se szeret várni feleslegesen, a turmixom pedig jeget is aprít :) Ha problémázna, kicsit várnék. A gyümölcsturmixba csak gyümölcsöt és icipici vizet/kókusztejet teszek, hogy a turmix beinduljon, bár kis dió sem rontja el, az erdei gyümölcsösbe pedig már lehet, hogy édesítés is kell, de én erre tartok banánt a fagyasztóban, az úgyis ad egy extra ízt. A tojás is jó dolog, de valamiért a gyümölcsturmixaim puritánabbak annál (illetve voltak, amikor még cukrosabban táplálkoztam).

Persze ki hogy szereti.

2015. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi:)

Fagyasztott banan az erdekes :D

Arra mi szukseg van?

2015. dec. 3. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:

én kiengedem a mikróban.

Az íze is jó, és a színe is.

2015. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!