Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Ez a bambusz...

Nagyon fontos! Ez a bambusz gőzölő is jó?

Figyelt kérdés
A párom beiratkozott ázsiai főzőtanfolyamokra így egyértelmű volt számomra, hogy egy bambusz gözölővel lepem meg majd karécsonyra. Ezen a néven egyfélét adott ki a kereső, így azt meg is rendeltem és már ki is szállították. Ma viszont véletlenül rátaláltam egy másik változatára csak az bambusz pároló néven volt így ezért nem találtam meg. Szívem szerint én az utóbbit vettem volna meg és a tanfolyamon ők is pontosan ilyet használtak így elbizonytalanodtam a megvásárolt termékkel kapcsolatban, hogy biztosan jó-e. Kérem valaki nyugtasson meg, hogy ez a változat is jó és nem vettem rosszat. Ezt vásároltam meg: [link] Előre is nagyon nagyon köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 8. 14:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!