Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan tea, amit megisztok...

Van olyan tea, amit megisztok bármiféle ízesítés nélkül?

Figyelt kérdés

Ha esetleg van, melyik az?

Képet ha találtok küldjetek róla :)



2015. okt. 25. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az igazi teát nem szeretem, csak a különböző gyümölcsteákat, de azokat ízesítés nélkül iszom.
2015. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket ízesítés nélkül iszom, kedvenceim a gyümölcsösek, de minden jöhet míg minőségiek :)
2015. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én cukorral-citromlével szoktam inni általában. De mikor beteg voltam volt valami gyümölcstea amibe nem tettem semmit, és finom volt.

2015. okt. 25. 22:37
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is minden teát ízesítés nélkül iszok, legyen az fekete, zöld vagy gyümölcs, szálas vagy filteres (munkaidőben csak az a megoldás). Sőt, a kávét is cukor nélkül iszom, kis tejjel.
2015. okt. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én mindenhogy próbáltam, undorító íze van a kávénak. Ha sok sok sok tejjel felöntöm, melegen, akkor iható, de épphogy van benne kávé. Rosszul leszek tőle, úgyhogy nem iszom.
2015. okt. 26. 11:23
 16/17 anonim ***** válasza:

A kávé szerintem is egy elviselhetetlen borzalom, max úgy tudom meginni, ha ötször annyi tejjel van felengedve mint amennyi a tényleges kávé, és agyon van cukrozva.

Teát viszont egy ideje mindet ízesítés nélkül iszom, vagy ha nagyon édesszájú napom van, akkor pár csepp mézzel. Amiket iszok: natúr zöld, earl grey, zöld earl grey, citromfű, csipkebogyó. (mikor épp milyet veszek, sokszor lustaság miatt filteres, naturland, picwick vagy lipton, de azért ezerszer minőségibb, és nagyobb élmény a szálas tea)

2015. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A kávé ízlés dolga, én szeretem az ízét (azért ittam már rosszat és a keserűbb fajtákért sem vagyok oda), rengeteg tejpótlékkal (tipikusan tojástej) és cukor/édesítő nélkül iszom. Hosszú ideig szokattam magam, de elértem eme szintet :D

Teánál más volt, a jó teát élből simán ittam, csak a filtereseket ízesítve, s némely gyümölcsteát is, de ma már mindent üresen.

2015. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!