Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szereted a paradicsomot?

Szereted a paradicsomot?

Figyelt kérdés
Egy kis kutatás mert még nem sok emberrel találkoztam aki ne szeretné. (én nem szeretem)
2010. márc. 14. 16:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
a paradicsomot magába szeretem, de a paradicsomos ételeket (pl. paradicsomos leves, paradicsomos kábposzta stb) már nem annyira.
2010. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
imádom.... egy tucatot megtudok enni belőle egyszerre (magába sóval , nyammmm )
2010. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
igen nagyon szeretem. Meg a paradicsomlevest is. De a paradicsomlevet nem szeretem.
2010. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Imádom, nálam a paradicsom nyáron olyan, mint másnak a nyári gyümölcsök. Nyáron egy nap alatt simán megeszek egy kiló paradicsomot, jó hidegen, felvágom, megsózom, és már eszem is :)

Viszont sok dolgot, ami belőle készül, azt utálom (pl. paradicsom leves, paradicsom mártás).

2010. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

A kedvenc zöldségem, imádom. Magában, levesként, mártásként, szószként, lasagna-ban, spagettiben, paradicsomos tésztában, salátában akárhogy. :) És annyi fajta van, a legerősebb ízű a fekete paradicsom, utána jön a hagyományos piros, egy kicsit édeskésebb a narancssárga, de a személyes kedvencem a körte alakú picike sárga, elég édes és amolyan egy darab egy falat kategória. :)

De a legfinomabb friss puha kenyér, rajta vékonyan igazi teavaj és paradicsom szeletek. :)

2010. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Nyersen a szagától is rosszul vagyok, nyersen nem eszem meg.Ételekben viszont igen.
2010. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Én imádom, télen nem mindig lehetett kapni, és most vettünk a hét elején 1 kilót :D minden nap azt ettem, hamar elfogyott.
2010. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Igen,az egyik kedvenc zöldségem.
2010. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Imádom, leginkább nyersen és ahogy már említették májkrémes kenyérrel!
2010. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
100%
Engem ki lehet kergetni vele a világból, legigéretesebbnek tűnő ételt sem eszem meg ha paradicsom van benne.
2010. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!