Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » "Szereted" a hasadat? Sokat...

"Szereted" a hasadat? Sokat szoktál enni egy nap? Hogyan táplálkozol, egészségtudatosan vagy annyira nem foglalkozol, ezzel vagy nincs időd rá?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
hát...nekem ez kicsit bonyolult, mert nekem mindig változó. általában szándékosan keveset eszek egy nap, hogy ne hízzak, közben sportos alakom van, de azt képzelem kövér vagyok...persze ezt mindig ráfogom arra, hogy azért eszek keveset, mert így több pénzem marad, ami igaz is, de nem ez a fő ok. Viszont vannak olyan napok, amikor lsz nélkül eszek össze vissza mindent. Meg van olyan nap is amikor nem eszek egész nap...érdekes
2010. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
első,ez nem érdekes,hanem beteges.én nagyon szeretem a hasamat,nappi ötször eszem és diétázok :).az étkezési modómat változtattam meg mert ezelőtt szinte rágás nálkül toltam be a kaját,míg most kényelmesen megrágva többször élvezve az zeket lassan eszem és töredéke kaja elég miközben nem éhezem és a legjobb,hogy fogyok tőle rendesen :) 29/F
2010. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én hétköznap egy nap egyszer eszem az is vajas barna kenyér,vagy egész nap csak alma. De hétvégén sokat szoktam de akkor sem édességeket meg zsíros dolgokat hanem mondjuk több kenyeret de egézséges dolgokat.
2010. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem nagyon a hasamat,próbálok egészségesen táplálkozni de sajnos néha csábít az egészségtelen is. Mivel nagyon nehezen hízok ezért nyugodt szívvel eszek sokat :D
2010. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Én az " eszem, ami jól esik" híve vagyok. Hiszen azt kíván a szervezet, amire szüksége van. Persze módjával kell enni. Én nem tudatosan, hanem ösztönösen eszem.
2010. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szakács vagyok, és főzés közben nem tudom megállni, hogy ne egyek mindenből! :P

Imádok enni!!! Ès szerencsémre nem hízok, akármennyit eszem is. :) (szóval nem eszek egészségesen)

2010. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én próbálok odafigyelni. ma például ezeket ettem: (ma sikerült egészséges kajákat enni)

2 alma, 1 narancs, párolt hal barnarizzsel paprikasalátával.

persze van olyan hogy pizzát eszek, vagy mongyuk ünnepekkor-na olyankor aztán telezabálom magam)

13/L

2010. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!