Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleimnek...

Mit tegyek ha a szüleimnek nem tetszenek a "modern" (pizza, hamburger, shake. ) kaják?

Figyelt kérdés

A szüleim (főleg anyám) nem engedi hogy pl.hamburgert egyek. Apa még engedi. Mamám szokott venni pizzát és az ilyen kajákat meg volt már hogy a MC-be is elmentünk,de nagyon ritkán tudom mamámhoz menni mert anyámnak ne tetszik ha nála vagyok. Múltkor mama küldött pizzát és anya kérdezte apát hogy megeszi-e reggelire. Tőlle meg se kérdezte. Én levagyok szarva. Csak tudjátok olyan rossz érzés hogy egy nagycsomóan esznek ilyen kajákat meg életemben 1x 2x. Én is kiakarom őket próbálni. Anya néha meg csokit sem enged enni. Meg mindig én kapom a legkevesebbet mindenből. A chipset az meg kinem állhatja. Kérlek segítsetek!! Mit tegyek?? 38kg vagyok és 12 éves.

(BOCSI HA ROSSZ KATEGÓRIA)



2015. aug. 14. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%

Mert valszeg te vagy a legkisebb azért a kevesebbet kapod.

Ha nem elég,amit kapsz,akkor emeld fel a hangod4 De ne azért,hogy a tányérodon maradjon!

Nálunk nincs kiszolgálás. Mindenki beletúr a fazékba,ha van főzve és annyit eszik amennyi beléfér. Persze ha másnak nem jut,mert nappal alszik hát az meg már az ő baja.

Pizzát az otthonit ajánlom én is.

Jó még a bolonnyai szósz is és a lazagne is ilyen paradicsoms tésztás kajának. :-)


Ha sportolni kezdesz majd heti rendszerességgel,akk majd szólj rá anyádnak,hogy erre is figyeljen oda. Ugyanis több cucc kell akkor a szervezetnek.

2015. aug. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Persze ha másnak nem jut,mert nappal alszik hát az meg már az ő baja. - ez normális családokban nem így működik. Aki nappal alszik, annak TESZNEK FÉLRE ,hogy ő is ehessen főtt ételt.


Kérdező, örülj neki, hogy főz anyád, és nem ilyen szrokon kell élned.

A pizzát meg te is simán meg tudod csinálni, nem nagy cucc.

[link]

2015. aug. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyik sem egészségtelen, ha otthon, magad készíted. Kérd meg anyukádat, hogy csináljatok vacsira pizzát vagy hambit, a házi a legfinomabb.


Szerintem a válaszolók, csak a mekiben gondolkodnak. A hamburger az egyik legfinibb nyári kaja, marhahús - tök egészséges, friss saláta, paradicsom, hagyma, a zsemlét is lehet teljes kiörlésű lisztből sütni. Pizza szintén nem egészségtelen, ha házi, mert akkor tudod mi van benne.


Nézz szét a neten, tele van recepttel, anyukáddal közösen indulhat a főzőcske :)

2015. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Maga a húspogácsa oké a hambi esetében, ha te magad csinálod, (esetleg jó minőségű fagyasztottat veszel), a zöldségek is, a bucival van a gond, de egyszer-egyszer még az is elmegy (és lehet sütni otthon is, házit:-)).


A kérdező is a mekit emlegette, valszeg ezért van ez a válaszokban is. Sok kamasznak a mekizés egy program, nem csak a hambiért mennek oda.

2015. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!