Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Etted már annyira tele magad,...

Etted már annyira tele magad, hogy kissé émelygős, hányingeres érzés fogott el?

Figyelt kérdés
:S:O
2010. márc. 8. 04:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, azota ehes sem voltam ugy istenigazabol, ahanyszor eszembe jut, mindig rosszul leszek, pedig mar masfel eve torten

egyebkent miert kerded?

2010. márc. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos rendszeresen...ez valami betegség lehet nálam, de addig nem tudok leállni az evéssel és rögeszmésen az van a fejemben, h kívánok még valami kaját, amíg rosszul nem leszek... hiába érzem, h éhes már nem vagyok, és hogy már jóllaktam, egyszerűen úgy érzme, h még ennem kell, és csak akkor hagyom abba, ha már rosszul vagyok :( ilyenkor meg mindig megfogadom,h nem eszek többé ennyit, de másnap kezdődik előről...
2010. márc. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már egy ideje megtanultam,hogy nem szabad addig enni,amíg szó szerint émelyegsz már,vagy hányingered van/már kihánysz mindent.

Pl.ebédnél eszem pár falatot,és lassan elkezdem érezni,hogy magát az éhséget már nem érzem,na ekkor jön el az idő hogy ráhagyjam az evést-régen ezt nem tudtam volna megcsinálni.Tehát úgy az egészséges,ha nem várod meg,míg a nadrágszíjat lazítani kell,hanem mikor enyhe telítést érzel,abbahagyod az evést-ilyenkor még bőven kívánod az evést,olyan,mintha félbeszakították volna,mikor még másra sértődötten néznél,hogy elveszi a kaját előled.Tehát ez nálam kb. egy teljes tányér felénél jön el-és olyankor még azt érzem,hogy huuuu de finom,és még még ennék.De nem,ennyi volt.Abbahagyom,és éhség már nincsen,de tele egyáltalán nincs a hasad.Remélem érted.

Régen addig nyomtam a kaját magamba,míg már alig bírtam menni,a gyomrom is kiv olt tágulva,eszméletlen mennyiségek lementek.A nadrágomat már nem is bírtam begombolni,több volt a túlsúly is rajtam.Most kevesebb kiló vagyok,de érthető miért...ezt el kell sajátítani,ja és mennyiségre kevesebb édességet eszem sokkal!Pedig kívánom rohadtul!!!De annak csak a töredékét eszem meg,mint amennyit megkívánok.

2010. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ettem...szó szerint el kellett mennem kihányni mindent, mert addig nem voltam képes elaludni. Remélem többet nem csinálok ilyet.Undorító...ledugni a fogkefét...kijön...és akkor végre megkönnyebbültem:)
2010. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen káposztás tésztából 3 tányérnyit ettem meg, púpozva.

Kihánytam...

Ugyancsak 16 évesen megettem egy fél kiló szaloncukrot, míg néztem a tévét, azt nem hánytam ki, de nagyon beteg voltam egész nap tőle.

Egyébként lány vagyok, akkor 55 kg voltam, ma is kb ugyanannyi, 28 éves, egy kisfiú anyukája. Ezt csak ezért írtam le, mert nem csak a túlsúlyosak képesek ilyeneket csinálni, és nem is biztos, h elhíznak ilyeneket miatt.

2010. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

csak kíváncsiságból kérdezem.

velem ma hajnalban esett meg, éjszakás műszak közben.

volt még kajám hajnalban, megettem a felét totál jóllaktam, de megettem a másik felét is, mert nem akartam otthagyni. :S

nem kellett volna... de végül nem lett "baj" belőle. :)

2010. márc. 8. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, de én szerencsére nem hánytam. csak majdnem.. nagyon rossz volt :S
2010. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nyáron, gyümölcspusztításnál. Gyümölcsfüggő vagyok de mondjuk télen, áruházból a franc se akar jóllakni gyümivel! Mind import, agyonvizezett, és még drága is! Na de nyáron, mikor a gyümifák szinte könyörögnek, hogy letépd a gyümölcseiket... :D

Meggyszedés után mindig megfogadom, hogy soha többé... de hiába, nálam ez valami hiány lehet... Ha gyümölcsöt látok, képes vagyok rosszullétig enni magam vele :(

(nevetséges, de nyáron a rengeteg zöldség/gyümölcs túladagolásban sose vagyok beteg, ha elmúlik a hasfájás, aktív vagyok és kicsattanok az egészségtől :D)

2010. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!