Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A mekibe kissebb lett az adag?

A mekibe kissebb lett az adag?

Figyelt kérdés
Csak én vettem észre, vagy másis, mintha 1-2 évvel ezelött nagyobb lett volna a Big Mac, meg a szendvicsek? Ritkán járok a mekibe, de, egyre azt veszem észre, mintha kisebb lenne a kaja. Ti is ezt látjátok?
2010. márc. 7. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Az adag csökken, az ár nő. Mekibe járni lassan luxus lesz...
2010. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Itt Németországban tényleg kisebb, mint otthon. Lehet hogy most már innen van az import :)

Tetszik ez a kérdés :D

2010. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta rohely az egesz meki!

A Big Mac lassan akkora mint egy dupa hamburger!

Itt elek Egyiptomban 8 honapja, itt bezzeg rendes adagok vannak.

A ket szelet marhahus amit beleraknak kb 15 dkg, es van csirkes valtozat is. Ha betolsz egy menut utana mozdulni se tudsz. Es persze egy menu kerul 600 ft-ba

2010. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen kisebb lett,szerintem is. Mekibe csak sajtburgert érdemes venni, mást szerintem nem! Mindig egybe fizetek, és tudod úgy számoltam, hogy kis krumpli,kb. 270 Ft,több biztos nem...Gondoltátok volna, hogy 340??? Egy kis sz@r krumpli amit megsütsz otthon és kilója kerül annyiba!
2010. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Annó kb 12-14 éve a Váci utcai mekiben alig bírtam megenni 3 sajtburgert,most meg 4-5 is lemegy,és nem nőttem azóta.

34F

2010. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Terhes...:D Kétlem, hogy az lennék férfiként... :D
2010. márc. 7. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kisebb lett,de lagalább a fagyi megmaradt rendes adagnak.
2010. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
kisebb 1 darab "s"... :D
2010. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én azt vettem észre, hogy attól függ, hol eszek, van, ahol kicsit kisebb, van, ahol kicsit nagyobb, sőt, van, ahol nagyon elsózzák a krumplit, van, ahol meg sótlan. Az üdítő ugyanakkora maradt, a fagyi is, a tölcsér viszont kisebb lett.
2010. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én Erdélyben élek és itt is kisebb az adag de ez csak akkor tűnt fel amikor Ausztriában ettem a Mekibe és a Big Mac majdnem 2szer akkora volt.
2010. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!