Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet frissen tartani...

Hogyan lehet frissen tartani egy egyszerű szendvicset?

Figyelt kérdés

Minden reggel járok boltba, de elég fárasztó. Ezért arra gondoltam hogy délután veszem meg másnapra a szendvicset.

Hogyan,milyen módszerrel tudnám frissen tartani a szendvicset ? pl.: sonka+zsemle(zsömle)+ vaj meg saláta általában ezt készítem.


2010. márc. 7. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha a délután megvett alapanyagot berakod a hűtőbe, és másnap reggel készíted el "frissen" a szendvicset. Erre még nem gondoltál?
2010. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha folpackban teszed a hűtőbe, kb. olyan állaga lesz, mintha büfében vetted volna.
2010. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hmmm... nem gondoltam:) köszönöm a válaszotokat.
2010. márc. 7. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél nagy tételben párizsit, sonkát, májkrémet, sajtot otthon felvágod és kis adagokban lefagyasztod.

Este leveszed, zöldséget is készithetsz elő, legyalulsz egy kis káposztát, répát...

Zsömi helyet esetleg kenyeret használj, nem friss de olcsóbb és gyorsabb mint boltban készen venni.

2010. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!