Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagy hibát követtem el hogy...

Nagy hibát követtem el hogy nem bírtam megenni az anyukám ebédjét, mert nem ízlett? És ő ezt bántásnak vette. De hát most mit csináljak ha egyszerűen annyira nem ízlett hogy megegyem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem követtél el hibát. Anyukád követ el hibát, ha ezért haragszik. De az anyukák egy jó része finoman szólva is túlérzékeny ezen a téren.
2010. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Anyukád megérthetné,hogy nem ízlett.Ő sem enné meg,ami neki nem ízlik.
2010. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mi volt az a rettenet, amit főzött? :)))
2010. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy ne haragudjon, de ezt az ételt így sajnos nemigen szereted, de főzhetne máskor helyette ezt/azt, mert azt sokkal finomabban készíti.

Én sajnos nagyon nem bírom anyukám rakott krumpliját és sokáig azt hittem, hogy egyáltalán nem szeretem, de a menzás és a vendégségben evett rakott krumpli isteni volt. Félve, de őszintén vallottam be neki ezt, azóta nem is csinál, bár néha elfelejti, hogy mik azok az ételek, amiket nem szívesen lapátolok be.

Nem követtél el hibát, mindenkinek vannak olyan ételei, amiket bizonyos módon elkészítve nem szeret.

2010. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fokhagymás tejszínes csirkemell csíkok csavart tésztával :) Az egyik kedvenc kajám de ez valami...
2010. márc. 7. 14:14
 6/11 A kérdező kommentje:
úgy besértődött h azt mondta máskor én főzök. :) ami nem is baj mert szakácstanuló vagyok ;)
2010. márc. 7. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom,mi spagettivel esszük.Gomba és bacon megbolondítja.
2010. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha nem szóltad le csúnyán. Nálunk minden másnap ez van. Ha mondja, hogy új receptet kapott már előre szólunk, hogy nem vagyunk éhesek :D
2010. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

legközelebb mondd azt, hogy vmi baj van a tejszínnel, lehet, hogy romlott, és inkább nem ennéd meg :)

amúgy tényleg gyakorolhatnád a hivatásodat!

2010. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eskü én is azt mondtam h lehet romlott a tejszín :D
2010. márc. 7. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!