Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pez cukrot hol lehet venni?

Pez cukrot hol lehet venni?

Figyelt kérdés
bármi jo lesz webáruház vagy sima bolt spar vagy lidl vagy penny ahonnan lhet kapni irni lehet (bocs a hibáimért) mint a mondás senki tökéletes!!!
2010. márc. 7. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Én CBA-ban láttam. Aztán, hogy mindenhol van-e, passz.

Próbálkozz még trafikokban, 100 forintosban, vannak ilyen kínai helyek, ahol mindenféle édességet árulnak!

2010. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb fél éve vettem a Kaiser's-ban nemtom h most van-e =S
2010. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a tescoba vettem 2 napja!És a Coop boltokban is van, még a régi cukoradagolót is újra kezdték gyártani!
2010. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
51%

ez olyan fontos hogy hol lehet venni?

én tegnap láttam tescoba,de ez mindíg van ez a cukor.

2010. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem bárhol lehet kapni. Tescoban vettem múlt héten a fiamnak. Elhiszem, hogy olyan kényelmes dolog neten bármit megnézni, de szerintem jobban tennéd, ha nem a gép előtt ülnél, hanem felkelnél és elmennél megnézni a boltban. Ennyire azért ne legyünk lusták...
2010. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Lehet azért kérdezte az illető, mert rég nem látott, és nem tudja hol vehetne!!Miért kell leszólni?

Tescoban kapsz, és itt is!

[link]

2010. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem leszóltam, csak felhívtam rá a figyelmét, hogy meg is lehet akár nézni a boltokban.
2010. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
közöntem amugy kisfiamnak venném mert orvosnál adtak nekki 1 et ajándékba és azota nem tud leszoknui rula és venni akarok neki
2010. márc. 7. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!