Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a sajtot?

Szeretitek a sajtot?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 19:12
 1/10 opened paradise ***** válasza:
96%
Kösz! Dörgöld csak az orrom alá,hogy nem vettem cheddart és vasárnap nem is tudok! :'(
2015. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem meg öcsém megette a füstöltet :(
2015. júl. 19. 19:16
 3/10 opened paradise ***** válasza:
87%

Az is mocsadék! :(

Még azt a fonotatta imádom.

Asszem korbácska a neve.

Kategóriához is illik valahol...:D

2015. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
mind jöhet sajtimádo vok
2015. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Imadom*_*
2015. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Pálpusztai lábszag szagút.
2015. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Iiiimádom. Most van itthon isteni francia chevre (kecskesajt), azt ettem reggelire fügével, croissant-al, dióval. Egy fél kilót meg tudnék zabálni a cuccból annyira jó.
2015. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

korbácskát,kecskesajtot, mozzarellát, eddamert imádom *.* főleg füstölt sonkával, paradicsommal

csak az a baj, h lassan fogyóznom kell ha így folytatom...

2015. júl. 19. 23:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Fogyózz sajttal, megoldható, persze azért kell mást is enni mellé, van egy állítólag igen hatékony, viszonylag rövid ideig tartó fogyókúra (nyilván rövid idő alatt nem fogy sokat az ember, de elég jó tápanyag szempontjából ahhoz, hogy akáér minden 2. napunk ilyen legyen, de hosszútávon azért nem csinálja az ember), na abban tojás és zsír van sajttal :) De ez kissé off.

S megjegyzem, nekem se passzol fogyáshoz a sajt, bár a fenti stílusban lehet, hogy hatna, csak utálom, ha valami elveszi a helyet a tojásaimtól (simán túlszalad a fehérjém a sajttól).


Nos. Azt hiszem, mondhatom, hogy szeretem a sajtot, de kb. úgy vagyok vele, mint a hússal: lehet bármilyen jó, gyakran nem bírnám enni. A sajtot azért jobban bírom e szempontból.

Főleg a keménysajtok jönnek be (bár a szomszéd remek friss kecskesajtja is kell azért évi 1-2 alkalommal... abból lehetetlen hagyni, bekapjuk a kis, drága adagot. de valami mennyei könnyedség). A Masdaamer az egyik kedvencem, azt még boltit is képes vagyok megenni, mert a többit nem, amióta egy remek sajtász remek készítményét megízleltem... A hosszan érleltek a legjobbak, de sajtkészítőktől nehéz olyat szerezni. No mindegy, a már említett csoda sem olyan öreg, mégis igen ízletes. Azt szeretem, ha egy sajtnak sok íze van, egy falat is remek, nem kell tíz dekát enni, hogy érezzem.

Fehérje, zsír, kálcium, finomság, kultúra...


A párom a nagy sajtos amúgy, nem én.

2015. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 opened paradise ***** válasza:
100%
Vettem cheddart :)
2015. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!