Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szeretitek a sajtot és ha...

Szeretitek a sajtot és ha igen melyik fajtát?

Figyelt kérdés

:)

Vagy ha nem szeretittek a sajtot a sültcsirkét szeretitek ?

És mivel szoktátok enni ?



2014. júl. 17. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel szeretjük!
2014. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon szeretem minden fajtáját. A sültcsirkét azt nem :)


Szóval sajtból a mozzarellától kezdve a kecskesajton, lágy, penészes sajtokon és kéksajtokon át az edámiig, parmezánig MINDENT imádok, még nincs olyan sajt, ami ne ízlett volna! Helyi bio termelőtől szoktam venni hetente párszor 10 dekát különféle ízesítésű és fűszerezésű, érlelésű sajtokból.


Hogy mivel eszem változó sajtonként. Vagy ételbe, levesbe teszem, vagy magában pl. szőlővel, almával, körtével, dióval, vajas baguette-el, vagy épp olívabogyóval... de pl. egy szép guriga lágysajtot egészben megsütve a sütőben, zsiradék nélkül, a tetejét bevágva és abba mártogatva kenyeret...vagy gyümölcsöket...isteni :)

2014. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajtból mindegyik fajtát szeretem és a sült csirkét is nagyon! :)
2014. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!