Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit jelent a gyógyszerre ivás?

Mit jelent a gyógyszerre ivás?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy a gyógyszerre ivás pontosan mit jelent. Ha mondjuk szed valaki mindennaposan egy gyógyszert akkor pl.: reggel 7:00kor beveszi és utána mikor ihat? meg minden gyógyszernél így van?, Magas vérnyomásos gyógyszerem van (logimax) és minden reggel bekel vennem 1et, ha beveszem utána mikor ihatok? 22/F
2010. febr. 28. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem este már nyugodta ihatsz.
2010. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszerre ivás nagyon komoly dolog, szerintem azt az orvost kérdezdd meg, aki felírta, hogy néha belefér-e egy sör. Csak egy telefon, ennyi az egész.

A gyógyszer sokáig a szervezetedben marad.

2010. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értetem hogy full berúgok. hanem pl 1 pohár pezsgő
2010. febr. 28. 13:29
 4/5 anonim válasza:
Szerintem símán ihatsz. Elméletileg jobban megárthat az ital. Vagy épp a gyógyszer hatását erősíti fel az alkohol.De egy pohár pezsgő az esti órákban, szerintem nem bűn. Akkor én már else mondom h napi 2x-i antibiotikumra ittam esténként, és nem csak 1 pohár pezsgő...ÉS lám, semmi bajom nem volt:)
2010. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszer+alkohol=drog.

De estefelé már simán ihatsz egy pohár pezsgőt, szerintem. De tényleg ajánlatos megkérdezni az orvosodat.

2010. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!