Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ennétek a helyembe?

Mit ennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

15/L vagyok, naponta tornászom, hétvégén úszom. Hétköznap naponta 1 órát Pilates-ezek és 1 órát aerobikozom és a kérdés az, hogy ti az én helyembe csirkemellett ennétek salátával vagy azt, amit igazán ennétek ? Nekem van esélyem bármelyikre, péntekenként járunk vendéglőbe, hétvégén haverokkal megyünk mekibe vagy máshova és a sulibüfé is tök fincsi, csak döntenem kéne, hogy akkor most finomakat egyek vagy inkább csak egészséges kajákat....ezt hülyén fogalmaztam meg, de másképp nem tudom

Ha utánnam lenne én ebéd után desszertet mindig kérnék, a mekibe étvágytól függően bármit ennék, a sülibüféből is vennék mindig 2 pékárut forrócsokival, szóval az étvágyam baromi nagy, de ugyanigy átállhatnék a diétás étrendre

Ti melyiket választanátok és miért ?


2010. febr. 26. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén ha nem hízol meg tőle akkor naná, hogy a finomabb kaját, de szerintem ne úgy változtass a dolgokon, hogy ennyire drasztikus legyen. Inkább egészségesen étkezz, ami nem feltétlenül a diétás. Szóval valahol a kettő között fél úton, engedj is magadnak a finom kaja felé, de azért egyél salátákat is néha. :)
2010. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen sportolsz, akkor megengedheted magadnak, hogy ne csak full egészséges dolgokat egyél! Szerintem tarts 2 napot egy héten, amikor bűnözöl, és akkor ne vond meg magadtól amit kívánsz!
2010. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A félutak nem jók :-D

Egyrészt nem is tudom milyen eredményt várjak belőlük, másrészt nem is tudom élvezni a kaját rendesen, mert mindig a mértéken kell gondolkozzak


Szal ezért irtam, hogy " ti melyiket választanátok ? " Ok ok? szóval igy próbáljatok dönteni

2010. febr. 26. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel ennyit mozogsz én simán bevállalnám a finom kajákat. Középiskolás koromban én is így csináltam, csak én kosarazni, kézilabdázni, táncolni jártam napi váltásban.
2010. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egészséges kaját válaszd! Sok mozgás egészséges kaják amik lehetnek tök fincsik is! Hosszú karcsú boldog élet titka:):)
2010. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!