Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi bajom lesz, ha sok gombát...

Mi bajom lesz, ha sok gombát eszek?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam a neten semmi információt, csak a mérges gombák okozta mérgezésekről írnak. Pedig vhol hallottam, h a csiperkéből se szabad sokat enni. Én majdnem egész héten gombás kajákat ettem, és ma nagyon rosszul voltam. De nem volt még romlott, mert frissen készült kaja mellett is az volt, csak akkor eszembe se jutott, h sok lesz.


Szóval mit tudtok, mi baja lesz az embernek, ha sok gombát eszik?


2010. febr. 25. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem egészséges mindig egyfélét enni.ez az egyik,szóval a szervezeted pár nap után telítődik vele.és fájni fog a gyomrod.
2010. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A gombát a szervezet rendkívül nehezen és lassan emészti meg. Valószínűleg ez lehet a te rosszulléted hátterében is. Semmi baj a gombával, csak ne egyél belőle sokszor és sokat.
2010. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én speciel sokat fingok tőle...
2010. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi az égvilágon, csak a végbeled is gombás lesz, meg a beleid is kívül belül gombás, ahoyg a kabátbélésed is gombás!
2010. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi a gomba 71 százaléka viz és a legkönnyebben emészthetö étel
2010. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!