Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tefal it's time serpenyőről...

Tefal it's time serpenyőről tapasztalat?

Figyelt kérdés

Még nem volt ilyen tapadásmentes serpenyőm. most elkezdtem kicsit egészségesebben étkezni, de a jelenlegi serpenyőimben nem lehet pl csirkemellet csinálni olaj nélkül.

főként csirkemellre, tojásra kellene. esetleg rántott dolgokat is lehet benne csinálni? tényleg semmi olaj nem kell alája?


intersparban láttam 28 cm-eset 3200 ft-ért, ennyiért ha tényleg olaj nélkül lehet benne sütni, akkor megvenném. mik a vélemények?



2015. máj. 15. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Na szóval. Ennyi pénzért egy tefal simán jó.. Bár ha a spárban láttad, lehet, hogy azért ennyi mert pontgyüjtős.. Tudod xpont megvan és úgy veheted meg.. Nézz utána.

Egyébként a tefal is szétmegy ugyanúgy.


A másik, hogy ne csinálj serpenyőben rántottat..

Minimális olaj kell szinte mindenhez. A szervezetednek a diétától függetlenül szüksége van rá. Azon a pár csepp olajon nem múlik.

Vegyél egy ilyen kis virág "spriccelőt" amivel a virágot szokták permetezni. Abba tegyél olajat. Fogsz egy tepsit amit kibélelsz egy sütőpapírral. Lefújod egy kis olajjal és belepakolod a husikat. Arra is egy lét fújásnyi olaj. Be a sütőbe 185 fokra.

Nem fog annyira széjjel száradni, ízben is jobb és megfelel a diétádnak.

Diétás étkeztetésben is ezt alkalmazzák a szakmabeliek szóval biztos nem hülyeség.

Sok sikert a diétádhoz és jó főzést!!:)

2015. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Végül is csak pont ma vettem meg a serpenyőt, 26 cm, 2999 ft volt, minden pont nélkül. Remélem bevállik. tudom hogy mindenhez kell zsiradék, csak épp már meguntam hogy tocsog az olajban a csirkemell, mert másképp nem lehetett sütni a serpenyőmben. köszönöm szépen a tanácsaidat, ki fogom próbálni a sütős dolgot :)
2015. máj. 27. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!