Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ötlet szombat/vasárnap...

Milyen ötlet szombat/vasárnap hajnalban a bulizásban megéhezett fiataloknak pizzát árulni?

Figyelt kérdés

Én és a barátnőm (magunkból kiindulva) arra gondoltunk, hogy szombat vagy vasárnap hajnalban, amikor kezdenek haza szálingózni az emberek, oda megyünk itt debrecenben a buli negyedbe 4-5db pizzával (mi rendeljük) és szeletre fogjuk árulni max 200Ft-ért. Ennyi pénze csak akad mindenkinek, és mi is mindig éhesek vagyunk buli után :D

18 évesek vagyunk.


2015. ápr. 12. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem a pizza kellene a részeg bulizóknak, hanem ti. Aztán mehettek látleletért vagy a rendőrségre. Buta ötlet.
2015. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben ilyenkor hánynak, nem esznek.:-) Legfeljebb majd délben egy jó húslevest, vagy egy pofa sört.
2015. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%
Pizzát ne! Gyrostól szoktam jókat hányni.
2015. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!