Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 4 nap alatt lehet hízni valamit?

4 nap alatt lehet hízni valamit?

Figyelt kérdés

Elutaztunk, a szerdai napon kb 2200-2400 kcalt ettem (számoltam, pontosan mivel ekkor még itthon voltam)

Lemérve konyhai mérlegen a dolgokat, így tudom megmondani, hogy kb. mennyi kcal volt. Ebben a 2200-2400 kcalban minimális szénhidrát volt: 1,5 db teljes kiőrlésű buci, inkább sok csirkehús (csirkemell, csirkecomb) volt + rengeteg zöldség


Igazából, minden étkezésemhez (kivéve a gyümölcsétkezések, pl. alma) rengeteg zöldséget eszem: min 2-3 db paradicsom, minimum fél uborka, jégsaláta, kaliforniai paprika.


Csütörtök és pénteken volt több szénhidrát bevitel (sajnos rossz féle szénhidrát, cukros...) sztem meglehetett 3200-3700 kcal/nap


Mai napon se ettem diétásan; de csak fehérjét + zsírt + ch-t. kb 1700-1800 kcalt. (csirke, 1 db olajos halkonzerv (230 kcal/1 db konzerv) jégsaláta, uborka, paradicsom, paprika, káposzta, borjúhús (ami a gyrosban van)


Szerintetek 4 nap alatt jöhet fel rám valami? Tudom, hogy a mérleg most többet mutatna ha ráállnék, de nem tudom az csak megkötött víz + salakanyag, vagy tényleg jött fel rám valami zsírban is?

Olyan nagynak tűnik a hasam :(


2015. márc. 28. 22:27
 1/4 A kérdező kommentje:
*javítás: mai napon annyi ch volt, amenny a zöldségekbe van ! 1 kisebb alma + 1 pita a gyroshoz
2015. márc. 28. 22:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nekifogsz és ledolgozod = plusz mozgás, futás, kerékpár, akármi + visszább fogsz az étkezésed mennyiségén, akkor még meg tudod előzni, hogy ez a többlet kcal "lerakódjon"!!!
2015. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy 4 nap alatt rendesen fogyni sem lehet, úgy hízni sem. (hacsak nem valami betegsége van az embernek)
2015. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én húsvét alatt 4 kilót híztam az az 2 nap amin sokat ettem és csak délig.
2015. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!