Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan praktikát amitől...

Van olyan praktikát amitől lehet hízni? (viszonylag rövid idő alatt)

Figyelt kérdés
sajnos nagyon vékony vagyok(nem anorexia meg ilyen psziho dolgok miatt..)hanem örökletesen.. a szüleim azt mondják h ők is ugyanilyenek voltak..de kétlem h ilyen vékonyak..153 cm vagyok..kb 1 hónapja beteg voltam hánytam..és fogytam is.:-( azóta mindig fáj a hasam és este már enni se merek, mert félek h megint kjön minden és fogyok...légyszi segítsetek!15/L
2009. ápr. 8. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg sokszor keveset enni, hátha jobban bent marad, és mozogj valamit, aatól nagyobb lesz az étvágyad. Béres csepp is jó étvégyat csinál!!
2009. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszike
2009. ápr. 8. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Mozgás és levegő mellett mindenhez egyél vajat, tejszínhabot, tejfölt.

A hasfájást ki kéne vizsgáltatni.

2009. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát a hasfájással ha nem mulik menj el orvoshoz..nos hát én is elég vékony magas lány vagyok 14 éves 165 cm és hát én is szedtem már fel egy pár kilot így már jobban nézek ki 49 kg vok hát eszek tésztákat ,csipszet édességet zsírosabb ételeket akkor fonts h reggelizzél és én kétszer vacsizok ugy kb fél hatkor meg este nyolckor is bekapok valamit tobszor egyél kevesebb akkkor sportolj merta ttol a z izmaid is erosodnek ..:)
2009. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszike:)
2009. ápr. 10. 22:36
 6/6 anonim válasza:

Nekem ugyanez volt a bajom, ha jobb oldalon fáj a hasad akkor a vakbeleddel van valami^^

Nekem kivették egy hónapja, nem fáj a hasam, többet is eszem.. (mondjuk most is vékony vagyok, 171 cm és 49 kg)


15/L

2009. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!