Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Penészes sajt tematika?!...

Penészes sajt tematika?! (Roquefort;Gorgonzola)

Figyelt kérdés

Nos a kérdés annyi lenne, más is szokott penészes sajtot enni, és ízlik neki? vagy csak velem nem stimmel valami?

Rendkívül szeretem, és szerintem ízletes, attól eltekintve hogy kékes árnyalatú a kinézete, és hányáshoz hasonlít az szaga. Főleg pizzán ízletes szerintem amikor összeolvad.


2015. márc. 19. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, csak kicsit drága.
2015. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A roquefort nekem nem ízlik, de a camambert bejön. Gorgonzolát még nem kóstoltam.
2015. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az összes penészes sajtot imádom, akárhányat is kóstoltam. És igyekszem mindig újabb fajtákat is kipróbálni. Sőt, elárulom, hogy a gorgonzolából még fagylaltot is lehet készíteni, és az is nagyon finom.

Amúgy a kérdésed elég viccesen lett feltéve, ugyanis szerintem egyáltalán nem vmi furcsaság az, ha vki szereti a penészes sajtokat... nem véletlen gyártanak egy csomó félét évszázadok óta :)

2015. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én imádom a jó sajtokat, legyen az penészes vagy sem. Szóval a fent említetteket is nagyon szeretem. A kedvenceim mondjuk a jó erőteljes ízű keménysajtok.


Ellenben a trappistától, nyúlós szar karaván "füstölt" sajttól és társaitól a világból is kifutok...

2015. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ízlésről nem vitatkozunk, ez egy.


Másfelől én is nagyon szeretem az érett, penészes, ízes sajtokat kisgyerekkorom óta.


De ha kérhetlek, többé ne hasonlíts ételek illatát (nem szag) gusztustalan dolgokhoz! Érett illat.

2015. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: a fehér csokoládés-gorgonzolás bonbon a legfinomabb desszert, amit életemben ette.
2015. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!