Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A sonka egészséges? Baj ha...

A sonka egészséges? Baj ha minden nap eszek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam különböző gyárakban,ne akard meg tudni,hogy mi van a sonkában.
2010. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 igabcsy ***** válasza:

Ha rendes húsből eszed a sonkát (értem ez alatt, hogy füstölt comb), és nem olyan gépsonkának gúnyolt "műhúst" eszel, akkor nyugodtan edd.

Őseink annak idején szalonnát, sonkát, hagymát és kenyeret ettek nyakló nélkül mégis egészségesek voltak.

A felvágottakkal szemben már elég erős fenntartásaim vannak, de ebbe nem akarok belemenni, mert nem ez volt a kérdés.

2010. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem is tudom, mi nyugtatna meg...Az hogy én is ilyen vagyok? Mert sajna totálisan. És nagyon tud bántani, ha olyan, akit kedvelek,és foglalkozom/nék vele, az tojik a fejemre. Legyen az barát, barátnő, szerelem.:( Amig egyértelműen a tudtomra nem adják, hogy ennyi, addig örlődöm én is.

Biztos érdekelted, csak hát pasiból van,nem feltétlenül az érzelemei vezérlik. Sajnos.:(

2010. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi van? :D
2010. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 igabcsy ***** válasza:

:-D

Szerintem 18:32 eltévesztette a házszámot. :-))

Gondolom nem erre a kérdésre akart válaszolni.

2010. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

XD


Ez mekkora! 18:32!! :D Nagyon komolyan veszi a dolgot.


Egyébként egyél nyugodtan sonkát, attól nem lesz gondod!


Velem meg az a gond, hogy mindennap kolbászos vagy szalámis kenyeret viszek a suliba, szóval én meg mindennap azt eszek.

2010. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"rendes húsből eszed a sonkát (értem ez alatt, hogy füstölt comb), és nem olyan gépsonkának gúnyolt "műhúst" eszel, akkor nyugodtan edd."


Egyszer a gépsonka meg a pizza sonka nem műhús hanem valódi és sovány. Másodszor miért is jó a füstölt hús a rákkeltő füstöléssel? Régen azért kellett füstölni mert másképp nem állt el a sózott hús hónapokig magyarázzam miért? Ma felesleges füstölni a hűtés miatt. Az igaz hogy a 300Ft-os virsliben kevés hús van de ezt átvetíteni minden húskészítményre rosszindulat, valótlan.Az ára megmutatja a gépsonkának hogy hús e.És sovány a gépsonka míg a házi sonkának 5-10cm-es szalonnája van, az miért is jó?

2010. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen gépsonka + parizer meg minden ilyen szar műcucc.Hacsak nem valami nagyon jó minőségűt veszel (pl pármai).

Összeszedik különböző boltokból ami már olyan zöld,hogy mászik,le darálják, telbasszák szinezővel,mert kb egy fekete henger lenne az egész,tele ízfokozóval, jó étvágyat sovány sonka XD

2010. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13%
A hús egyáltalán nem egészséges, így a sonka se.
2010. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!