Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha látjátok,...

Mit csináltok, ha látjátok, hogy vásárló, vagy pláne eladó megnyalja az ujját, mielőtt hozzányúl az ételhez/zacskóhoz/stb?

Figyelt kérdés
Már láttam egy cukrászdát, ahol az eladó megnyalja az ujját és úgy veszi elő apapírt, amibe csomagolja a süteményt.De szoktam látni olyanokat is, akik a nejlonzacskót nyálazzák, mielőtt beleteszik pl a zsemlét.Aztán ki tudja hányat fogdos végig a nyálas mancsával.Engem ez nagyon zavar.Ha engem akarna nyálas kézzel kiszolgálni, én megmondanám, hogy így ezt nem tudom elfogadni.Ti mit gondoltok?Volt ,ár esetleg problémátok ilyesmiből?Végül is ki tudja, melyiknek milyen bacilusai vannak, meg stb, undorító!Pléne manapság, mikor hepatitis, meg anyám kínja is terjed.Semmi sem biztosítja, hogy a nyalakodó eladónak rendben van az eü.könyve, de még ha egészséges, engem akkor is taszít.
2015. febr. 14. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyenkor beírunk a vásárlók könyvébe (panaszkönyv).
2015. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
-mi ilyen boltba nem megyünk be addig amíg az az eladó ott van ,max 6 hónapig van ugyanaz ,azt jön a másik....
2015. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Panaszkönyv? Na, az jó ötlet! Hátha Antsz beleolvas.
2015. febr. 14. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elado esetén megmondom, hogy nem kérem a nyálas árut. Vásárlonál meg szolok, hogy az én reggelimet ne nyálazza!
2015. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, fúj-fúj, nekem se kéne, de eladóként mondom, nem a nyála a legnagyobb fújfúj.

A pénz... hogy az milyen retkes. Én nem élelmiszert adok el, de vagy 20-30 percenként mosom a kezem, meg kézfertőtlenítem, mert iszonyat mocskos a pénz. Ezer kézen átjár, kakás, hugyos kézzel adják tovább, undorító.


Szóval engem inkább az zavar, és ez nem az eladó, hanem a spórolós vezetőség hibája, hogy ugyanaz az ember adja ki a kaját, mint aki kezeli a pénzt. Erre 2 ember kéne, egy steril kezű, meg egy pénzkezelő, aki nem nyúl élelmiszerhez.


Amúgy a félóránkénti kézmosás alkalmával szürke víz jön le a kezemről.

2015. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!