Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek kórosan keveset...

Szerintetek kórosan keveset eszek?

Figyelt kérdés

Reggelire egy kakaó, ebédre esetleg 1 hús és rizs, nasinak joghurt vagy csoki, estére 1 virsli vagy fél szendvics kakaóval/teával. Nagyon gáz? Réebben többet, normálisabban ettem, de most pszichésen rám jött a nem-eszem-hányingerem-van érzés. Hogyan küzdhetném le?

16/L



2015. febr. 10. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagyon-nagyon kevés!

Egyél normálisan, főleg hogy még fiatal, fejlődő szervezet vagy.

2015. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem tudok, mert hányingert érzek a sok stressz miatt, pszichésen alakult ki, mert fájdalmat meg semmit nem érzek, konkrét sápadás meg hidegrázás sincs.. megkaptam a pszichológus számát, de addig kezdenem kéne magammal valamit. Hülye evés... :(
2015. febr. 10. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérj mindenképpen segítséget.
2015. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokszor nem eszek semmit reggel, ma egy negyed fánkot ettem (egy fánk amit 4 részre szeleteltem)

Ebédre pár evőkanál zöldborsót és kukoricát ettem.

A vacsorám egy összenyomott szendvics és tea.

24 éves lány vagyok

Ennyi étel mellett nem érzem magam éhesnek, bár nem bírok sokat enni. Akkor érzem hogy éhes vagyok ha egész nap nem ettem gyakorlatilag semmit.

2015. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!