Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi befolyásolhatja, hogy az...

Mi befolyásolhatja, hogy az eddig nem szeretett ételeket most jó izűen eszem?

Figyelt kérdés
majdnem 7hónapja szültem és terhességem alatt sem a nokedlit pörkölttel sem a tarhonyát mellel nem tudtam megenni de még kb.1hónappal ezelőttig sem csúszott le.Mostanában viszont simán megeszem,minden gond nélkül.
2010. febr. 10. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes mert én is valahogy így vagyok pár étellel. Én 15 éves koromban ettem utoljára babot(bablevest,babfőzeléket,szóval minden ételt amiben bab van)és lencsét...Egészen 36 éves koromig egyszerűen nem tudtam megenni..Ha mégis megpróbáltam ahogy lenyeltem úgy jött vissza.1 éve megkóstoltam a párom bablevesét,és lencsefőzelékét,és azóta bekerült a kedvenc kajáim közé..Talán az egésznek érzelmi oka van..Valószínű,hogy ettél olyat aminek fura szaga volt,vagy nagyon rossz íze,és ez nyomot hagyott..Nálam a lencsénél ez volt.A babnál,meg az,hogy 15 éves koromig apám hetente 4-szer babot főzött,és néha ehetetlen volt,persze erőltette az evést("addig innen fel nem állsz amíg meg nem etted")E miatt 20 éven keresztül rá nézni sem bírtam...
2010. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes, én utáltam a margarint és mikor terhes lettem, képes voltam hetekig csak margarinos kenyeret enni retekkel annyira kívántam. De azóta se vagyok már oda érte.
2010. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor én terhes voltam a fiammal a terhességem 9 hónapja alatt rengeteg kókusz ízesítésű ételeket ette.PL:kókusztej,kókusz csokoládék,kókuszos sütemények.Mindegy volt csak kókuszos legyen..Nagyon sokat..Később amikor a fim megszületett,már nem is kívántam,igazából nagyon sose voltam oda érte..Néha még most is eszek kókuszos dolgot,de nem töménytelen mennyiségben mint a terhességem alatt.Ellenben a fiam még a szagát sem bírja..Azóta már eltelt pár év,és a legény még mindig nem eszi meg a kókuszt...
2010. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt nem tudom ,hogy mi befolyásolja, de én a tökfőzelékkel voltam így.Szülés után a kórházban nem ehettem,csak teát kaptam, a többiek pedig tökfőzeléket csirkecombbal.Na, azóta imádom a tökfőzeléket, jó sok kaporral!!!

Szerintem csak kell egy nagyon -nagyon éhes pillanat, amikor nincs más a közeledben, csak az addig nem kedvelt kaja,éhségedben megkóstolod, és rájössz, nem is olyan rossz!!!

2010. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen vagyok. Én rosszul voltam mindig a túrótól, nem bírtam megenni semmilyen formában. Terhességem alatt túrós palancsintát ettem csokiöntettel minden héten. Párom már teljesen kiakadt. Azóta kedvnceim közé tartozik a túró minden formában.

7 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!