Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem eszünk hattyút?

Miért nem eszünk hattyút?

Figyelt kérdés
Rengeteg van belőle, és mesterségesen szabályozzák a szaporulatot, tehát gondolom nem lenne gond, hogy kihal vagy ilyesmi. Akkor miért ne lehetne megenni? Biztos jó nagy mellehúsa lehet, és mivel vadon él, gondolom finom is... :D
2010. febr. 8. 15:26
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Pár évvel ezelőtt Londonban volt a Hyde parkban több gyönyörű hattyú volt,és a lengyelek egyszerűen kifogták az amúgy is szelíd állatokat,majd megették őket...hatalmas botrány lett belőle,és az angolok személyes sértésnek vették..(néha még ma is mesélik) Elvileg meg lehetne enni,de mi Magyarok nem esszük,mert nekünk a hattyú a szépség szimbóluma,és talán mert egyedinek tartjuk,így marad a látvány...(ahogy a kutyát,macskát,hörcsögöt sem esszük meg,mert háziállatnak tartjuk) Varjút lehet enni,és még otthon is egyes helyeken megeszik.(én kóstoltam és finom húsa van)Galambot is szokás enni,persze nem a városi "szemét" galambokat..Az angolok kimondottan szeretik a galambhúst..Azt is ettem,és nem rossz az sem aki szereti ha egy kicsit száraz a hús..

Ahogy az egyik író mondta,mindent meglehet enni ami mozog..Én például semmi pénzért nem ennék semmiféle rovarokat,pedig sokországban csemege....

2010. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Igazad van. Én is olvastam pont most én is egy hírt erről a hattyúevésről Angliában. Ott minden jelöletlen hattyú az uralkodó tulajdona. Ezért is volt botrány.


A nyulat sem eszik meg sokan, mert milyen aranyos, pedig elég jó, finom.

2010. febr. 8. 17:20
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Én ennék miértne alapon. Meg egyáltalán. Ha meg nem őshonos, még jót is tennénk vele.

Galambot már ettem.

2010. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Hú,én imádom a kacsa nyakát levesben,a hattyúé még hosszabb,nyam-nyam.
2010. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Erről van szó... :D
2010. febr. 8. 20:29
 36/43 anonim ***** válasza:
13%

Mit herézel hülyegyerek?

Add oda a hattyúnak :D

Fu én megkereslek komolyan.

2010. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Hát te akartál megenni nem? Na akkor kezdheted a f@szommal...


Barom...

2010. febr. 8. 20:40
 38/43 anonim ***** válasza:
50%
szegény hattyú:(:(én semmilyen húst nem eszem
2010. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Na azért az sem jó. Nem kell hattyút enni, de valami fehér húst igazán ehetnél. Kell az a fehérje a szervezetnek.
2010. febr. 8. 20:49
 40/43 anonim ***** válasza:
42%

Pont azért nem amiért varjat sem..


Védettek..


Egy hattyú kb 3 millió ft...


Drága vacsi lenne...

2010. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!