Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Minden reggel friss kenyér,...

Minden reggel friss kenyér, zsemle - hogyan?

Figyelt kérdés

A lányaim mostanában nem hajlandók megenni a pár napos kenyeret, mindig friss kell nekik. Rengeteget nyafognak és tényleg nem eszik meg, félek, mi lesz így velük? Próbáltunk mindenfélét, müzlit, friss gyümölcsöt, nem eszik, friss kenyér vagy zsömle kell nekik. Hogyan lehetne megoldani a minden napos friss pékárut? A közelben nincs kisbolt. Gondoltam arra, hogy sütőben sütök ilyen elősütött zsemlét, amit a boltban lehet venni, de minden nap begyújtani a sütőt két zsömléért, az nagyon drága. Ki mit ajánl?

(Légyszíves ne életmódtanácsokat adjatok a lányaimnak, hanem a kérdésre válaszoljatok. Köszönöm szépen :))


2010. febr. 7. 19:29
 1/7 anonim válasza:
süss inkább kenyeret azt lehet sütőben is és az még 3 nap után is olyan mintha friss lenne a mamám is azt sinálta régebben mikor olyan helyen laktak ahol nem volt bolt a közelben [link] szerintem eztm az oldalt tanulmányozd itt biztos találsz hasznos dolgokat
2010. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk jól bevált, hogy a kész zsömlét/kiflit/szeletelt kenyeret lefagyasztom, és szükség szerint mikroban felolvasztom (a felolvasztós fokozaton 30 másodperc alatt kész a friss zsömle).


DE ha a gyerekeid ennyire válogatósak, akkor pár napig nem adnék nekik semmilyet. (Bocs)

2010. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egyszerre több kiflit és zsemlét frissen. Természetesen ha melegen viszed haza, hagyd őket kihülni, majd irány egy nylonzacskóba a mélyhűtőbe. Onnan fogyasztás előtt egy órával vedd ki. Teljesen ropogós, friss péksüteményt kapsz. Esetleg még beletehetd őket a felengedés után egy fél percre a mikróba is.
2010. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha bezacskózod akkor nem lesz kemény,és lehet azt is mondani nekik h friss hátha beveszik :)
2010. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*
2010. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó kenyérsütő megoldja a dolgot. Én reggel 6-ra szoktam beállítani, hogy megsüsse a kenyeret és mindig frisset eszünk.
2010. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van kenyér pirítód azon,fellül van egy rács amin melegíteni is lehet,így kívül ropogós bellül puha az elözö napi zsömle.
2010. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!