Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mire jó ha citromos vizet iszol?

Mire jó ha citromos vizet iszol?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

A micikéző válaszolónak üzenem, hogy a citrom nem lúgos, de a gyomorban igenis lúgosít, mert az emésztés során olyan anyagok keletkeznek, amik lúgosítják a szervezetet.

Szóval a citrom lúgosít, segíti az emésztést, és zsírégető hatású.

2010. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

OFF: A citrom NEM lúgos, hanem savas. Valóban LÚGOSÍT. DE ettől még nem lúgos.:)



ON: Én nyáron szeretem ezt vinni edzésekre, mert jó szomjoltó.:)

2010. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
De csak akkor ha a maga a citrom gyümölcs lét iszod mert a citromlé tele van színezékkel és aromákkal,különbféle ízesítővel és ez nem jó,én is inkább maga a gyümölcsöt teszem a teába és a vízbe is.egyébként meg,a szervezetünket inkább lúgosítani kell mint inkább savasítani,mert a szervezetünk eredetileg is sok savat termel. SZERINTEM!!!
2010. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Micikém, nagyon kussba vagy! Csak egy felszabaduló anyagot mondj! Lehetőleg lúgosat. Nézz szét a neten, csak találsz tán egyet.
2010. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%
Kussoljál, csak én micikézhetek!!! Teee Gyakran Ismételt Kérdés teee!!! Micikém, te meg ne lapuljál! Te is GYIK vagy! A citrom lúgos te meg flúgos. Hohó. Igyál Füredi Flúgos Vizet!
2010. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja, jut eszembe, attól meg savasodni fogsz a felszabaduló anyagok miatt. Így is olyan savanyú pofád van!
2010. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem olvastam el mit írtatok feljebb, de én már két hete citromos vizet iszok (egy citrom leve kifacsrva + 1,5 liter csapvíz ezzel elvagyok egésznap, ezenkívül max egy két bögre tej, meg sima vizet iszok pár pohárral) nem vagyok annyira éhes tőle, sőt nagyon nassolós vagyok általánosan, de így alig eszek csak annyit amennyit muszáj. Eredmény első hét után 2 kiló minusz.
2011. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!