Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Eddig ma nagyon sokat ettem?

Eddig ma nagyon sokat ettem?

Figyelt kérdés

cini minis tejjel, 6 db mini kakaós tekercs (125g) , 3/4 tábla csoki, kb. 2 marék sós mogyoró

160 cm/ 54 kg

Ezek után még tudnék enni...


2014. nov. 12. 13:42
 1/7 anonim válasza:
Nemed, korod? Én sokkal többet eszek :D 15/f/195cm/70kg
2014. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk táblacsoki helyett ehettél volna rendes főtt ételt, ami tápláló, mert a csoki az csak pillanatnyilag enyhíti az étvágyad és nem mellesleg rengeteg kalória van benne. Nem tudom milyen csokit ettél, de 1 tábla Milka csokiban 560 kalória van! Ami a napi kalóriaszükséglet negyede! Nos a 3/4-ed tábla nem sokkal kevesebb az egésznél. Nem azt mondom, mert én is megeszek szinte minden nap 1 egész tábla Milka csokit, csak hogy én alig eszek valamit, meg soha nem is hízok, akármit ehetek.

A kakós tekercs szintén kalóriabomba. Ha már ettél cini minis-t, akkor nem kellett volna kakós tekercset, vagy fordítva. A sós mogyoró is hízlal, de tudjuk be tízórainak.


Szóval ha fogyni akarsz, akkor igen, kalóriák szempontjából sokat ettél. Ha meg nem akarsz fogyni, csak úgy megkérdezted, akkor nem ettél sokat.

2014. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

+ ettem két nagy szelet tortát :S

16/L vagyok nem, nem akarok fogyni, általában sportolok naponta egy órát szóval remélem nem fogok így hízni

Mondjuk mostanában (1-2 nap) kellene megjönnie elvileg, lehet azért kívánom ennyire az ilyen kajákat

2014. nov. 12. 14:09
 4/7 anonim válasza:
Ehetsz többet is, nem lesz semmi max felszedsz 1-2kilót. :)
2014. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz fogyni, akkor rendben van, de akkor is egyél valami főtt kaját is, ne csak édességeket :D
2014. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit felülreprezentált a cukor az étrendedben :)


Zéró főtt kaja, zöldség, gyümölcs stb.

2014. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mennyi cini minis, mekkora marok? :)

De az összetétel valóban pocsék.


(A tömény ételekkel nincs bajom, én a csokitól nem pillanatokra laknék jól, hisz ott van benne a sok zsír és még cukros is... Az nekem betesz egy időre. Max. az inzulinom megcibálása okozhat éhséget, sőt édességvágyat később, ami nem előnyös. A túl sok cukros édesség pedig kiszorítja az értelmesebb tápanyagokat tartalmazó ételeket, az is rossz. )

2014. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!