Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki emlékszik még erre az...

Ki emlékszik még erre az üdítőitalra?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kellett írni,de fonetikusan "sizánn" volt az ital neve, kb a kilencvenes évek végén lehetett kapni.Akárkit megkérdeztem,senki nem emlékezett rá,de én tudom hogy ilyen létezett,sőt még az ízére is emlékszek!
2010. jan. 26. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg seven up / 7 up / ?

-szevenáp-

2010. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem,dehogyis :D ezt már nem forgalmazzák.
2010. jan. 26. 19:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszek rá,shizan volt a neve :) ha jól emlékszek ,buborékos mintájú volt a címkéje,halványzöld színű.Finom volt,hasonlított a canada dry üditőre.
2010. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
de aranyos vagy:D neked is hiányoznak még azok az idők, igaz? én egy jégkrémre emlékszem, kis jéggolyókból volt egy ilyen műanyag dobozban és mindig elolvadt, mikor meg akartam enni, a nevét már elfelejtettem.
2010. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azok a jéggolyók a mai napig léteznek :)) állatkertben,és itt nálunk a tescóban mindig kapni.Megvannak a dobozok is(sőt a sapkák is,mert olyanban is adnak) holnapra megnézem a nevét,sőt,mindjárt kimegyek,és megnézem,leirom :))


imádok nosztalgiázni :DDDD

2010. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ááhh,köszönöm 19:28-as,szóval még valaki emlékszik rá rajtam kívül,és nem én vagyok az idióta :D


a golyós fagyira én is emlékszek :)

2010. jan. 26. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos,megnéztem a jéggolyócska nevét: Ice'n'go!
2010. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy idióta :D sajnálom hogy nincs ez az üdcsi,fini volt..a jéggolyócska még van szerencsére :D csak nagyon-nagyon kevés helyen lehet kapni.
2010. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utánanéztem,a Shizant a Schweppes gyártotta...külföldi fórumokon is kérdezgették,ott is kb 5 emberből 1 tudta miről van szó :D
2010. jan. 26. 20:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Ééén is emlékszem rá, még gyerek voltam, amikor ezt lehetett kapni, olyan 10 éves körül, és nagyon szerettem. Kár, hogy már nincs. De amúgy a Schweppes most akkor egy önálló cég? Én azt hittem, hogy a coca egyik márkája vagy ilyesmi. Bár most hogy az oldalukat nézem, tényleg nem tagja egyik cégnek sem. De akkor viszont régebben tuti az volt, én úgy emlékszem.

A Shizan-ra visszatérve, szerintem nagyon finom volt, még a tévés reklámjára is emlékszem homályosan, olyan "friss" hangja volt és egy sejtelmes női hang mondta, hogy sizánnnn :D

Hát nagy kár, hogy az ilyen dolgokat teljesen kivonták a forgalomból, mármint nekem nagyon sok üdtíő ízlett, amit valahogy mégsem tudtak akkora számban eladni, ahogy szerették volna. Ilyen volt még a Mirinda Szőlő is, vagy a Fanta Vadmálna, mindkettőt nagyon szerettem (sőt, úgy tudom, a málnás Fantát speciálisan Magyarországra fejlesztették ki, a magyarok ízlésének megfelelően - itt van nagy málnaszörp kultusz), de úgy látszik, annyira az sem ment :S

2010. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!