Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol van az országban Pizza...

Hol van az országban Pizza Hut? Tényleg csak Pesten van? És ha igen miért nincs vidéken több helyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 23:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden bezárt a pizza hut évekkel ezelőtt.:)
2010. jan. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mi jártunk pizza hutban (már legalább 4 éve), vastag tésztás pizzát ettünk, az majdnem olyan volt, mintha otthon gyúrnám a tésztát. Finom.

Viszont felháborított, hogy az ajtóban állva kellett személyzetre várni, aki egy üres asztalhoz kísért minket (a fél étterem üres volt, de azért eljátszották, mint az elegáns éttermekben, csak ott nem kell hosszú-hosszú perceket várni, mire valaki észreveszi, hogy ott strázsálsz).

Londonban minden hétköznap volt büféebéd: 5 fontért annyit ettél, amennyit bírtál és ha beérted ásványvízzel, jeges teával, akkor az is benne volt az árban. Hiába, nyugaton még mindig másképp működnek a dolgok.

2010. jan. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Ez komolyan kérdés itt, amikor az internet előtt ülsz és 2 perc alatt megnézed, hol van Pizza Hut az országban???????
2010. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
ne szopassatok már az Internettel :D a Pizza Hut honlapját néztem ott azt írta csak Pesten van, aztán jobban utána néztem fórumokon volt ahol azt írták h van Győrben is, volt aki azt írta az már zárva, volt aki írt Szegedet, meg olyan is hogy zárva az is, ezért gondoltam h feldobom ide a kérdést :D
2010. jan. 26. 11:16
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
Szegeden van
2010. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Pécsen bezárt már nagyon régen. Drága volt, meg nem is igazán a legjobb.
2010. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Pécsen bezárt, Szegeden bezárt, a Keletinél bezárt. Pedig a pizzaszeletet szívesen ettem, ha már untam a Mekit!

Mindegy, nyílt helyette Burger 20 méterrel odébb! Na meg ott a KFC is!

2010. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Európark megszűnt, Keleti megszűnt (már említettem), Déli megszűnt, házhozszállítás a honlapjuk szerint 2010 január 1-től megszűnt. Amúgy a házhozszállítós árak mindig is drágábbak voltak, mint az éttermiek. Így sokszor volt, hogy amikor ez nem jutott eszembe, akkor a külső étlapot nézve el is ment a kedvem a fogyasztástól. :(
2010. ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A honlapjuk szerint:

"Az AmRest Pizza Hut, KFC, Burger King, Applebees éttermeket és Starbucks kávézókat üzemeltet, mint a márkák tulajdonosainak franchise partnere."

Valahogy csak a pizza nem megy, mert a többi (mármint ami idehaza megtalálható) az működőképes!

Amúgy Pozsonyban a belvárosi teszkó aljában is volt régen Pizza Hut, ha jól rémlik, de az is megszűnt!

2010. ápr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nemrég még volt 5 db, most meg már csak 3 van belőle. Igaz, abból kettő plázás. Attól tartok, még 1-2 év és eltűnik az országból...
2010. aug. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!