Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol van az országban Pizza...

Hol van az országban Pizza Hut? Tényleg csak Pesten van? És ha igen miért nincs vidéken több helyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 23:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy jó kérdés! Ide Veszprémbe is elférne egy. Meg Burger King is ;)
2010. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem csak Pesten Budán is van..:P
2010. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Krakkóban volt
2010. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
szívecske! erre a pizza hut hivatalos honlapja tud releváns választ adni. vagy híd fel a 197-et, ha már nem ismered a google-t...
2010. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
87%
győrben is van
2010. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Pécsett is van, de ne bánd h nálatok nincs. A pizzájuk is sz@ar meg a többi kaja is. Tehát semmi veszteség nem ért hogy nálatok nincs!
2010. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

tényleg szar? :O régóta ki akarjuk próbálni pedig, csak pont az ország másik felében lakunk...


23:35 szivecske :D - ismerem a google-t kerestem is ott, de zavarba ejtő válaszokat kaptam :)

2010. jan. 25. 23:55
 8/20 A kérdező kommentje:

Miértre nincs ötlete valakinek? :) Miért nem terjedt el az országban?...


Mer a ratyi meki ott van mindenütt, de már a könyökén jön ki az embernek...

2010. jan. 26. 00:06
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát a Pizza Hut nekem se jött be... a tészta rémes volt rajta a szósz valami borzalom.. brrr..:S és mindezért dupla annyit fizettem mintha vettem volna valahol máshol egy normális pizzát.. úgyhogy tényleg ne sajnáld, hogy ott nincs..

Miértre sajnos nem tudok válaszolni.. lehet, hogy éppen ezért mert nincsen rá igény, senkinek se kell a rossz pizzájuk..

2010. jan. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Felénk van egy csomó pizzéria és minden hónapban nyílik is szinte új, meg csődbe megy, nem kell már ennyi azaz igazság.

Pizza Hut Szegeden is van a google szerint, a győri már bezárt rég, nem?

Egyébként meg semmi köze az igazi pizzához, ez ilyen gagyi amcsi valami. Kábé olyan mint amit boltban veszel gyors fagyasztva. Rémes.

2010. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!