Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha energiaitalt...

Sütő Dávid Bence2001 kérdése:

Szerintetek ha energiaitalt iszom minden nap az mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 11:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Ne tedd. Akkor nincs kérdés. Biztos nem tesz jót. Főleg, ha mellette még kávé is megy. Amúgy is tiszta mű az egész. Szerintem nagyon ártalmas. Nem innám napi szinten, az tuti.
2014. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Nagyon ártalmas. Jobb esetben egy év múlva meghalsz ha így folytatod , rosszabb esetben fél év vagy kevesebb.
2014. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
ÉN napi 4-5 dobozzal megittam. Nagyon nagyon rossz. Szívritmus zavar ERŐSEN! Az agyad is fájni fog, legalábbis nekem többször nyílalt bele. Hányinger is van, vérnyomásodat tönkreb.ssza! 1-2 éven belül meghalsz!A kávé is ártalmas, de nem annyira! Inkább zöld teát igyál, olvastam egy újságba, hogy jobban felfrissit és egészséges is! 👍
2014. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorban ártalmas. Látod, az előző hozzászóló agyát is megtámadta...:D Inkább sportolj.
2014. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Pokolian.
2014. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
1-2 evet adok, fiatal vagy meg, minek neked energiaital?
2014. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Úgy hallottam, hogy akár szívinfarktust is kaphatsz. Emellett nem hiszem, hogy a vércukorszintednek is jót tenne, ja a fogaidról ne is beszéljünk! És hány E betűs káros cucc van benne??? - SOK!

A Red Bull szárnyakat ad...., de hova?- a túlvilágra?!

2014. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!