Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szólsz a nanokajákhoz?

Mit szólsz a nanokajákhoz?

Figyelt kérdés

Ez egy új trend az élelmiszeriparban. Egyelőre nem szabályozza semmi. Mikoroszkopikus méretű összetevőket raknak a kajákba, és ettől intenzívebb lesz az íze, kevesebb sót stb. kell hozzátenni, és hatékonyabban be lehet vinni különböző vitaminokat, hasznos anyagokat, meg egyéb előnyei lehetnek. Teljesen eltérő cikkeket olvastam, van aki lelkesedik (talán ebből van több), de sokan az egészségi kockázatokat hangsúlyozzák. Teszek be pár linket abból, amit erről olvastam:


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. jan. 23. 10:08
 1/4 anonim válasza:
97%
Elég fura szerintem az igazi ízeket nem ilyen mű ízesítéssel kell elnyerni hanem az igazival
2010. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Ez undorító!!!


Trend, tudománynak nevezett hülyítés, sok-sok-sok pénz!

Nano...én tudom, hogy mi az...

Nem kajába való és manipulatív eljárás!


Aki ezt megeszi annak egészségére!!!

2010. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, csak nem kérdezik meg, hogy akarod-e. Beleteszik akármelyik készételbe. Én mondjuk ettől függetlenül is próbálok magamnak minden kaját előállítani, de nem mindig lehet.
2010. jan. 23. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
Ezért nem veszek semmilyen készételt,legfeljebb húsféléket.
2010. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!