Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok többször szedni...

Ti szoktatok többször szedni ha reggeliztek, ebédeltek vagy vacsoráztok?

Figyelt kérdés
Például kiszedsz egy adagot,megeszed aztán annyira finom/éhes vagy/szemed kívánja/stb. hogy szedsz még egyszer? Én néha így teszek, nem tudom mennyire jó ez...:/
2014. szept. 7. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha éhes vagyok és még kívánom, akkor szedek még. Nincsenek gondjaim a súlyommal, úgyhogy nyugodtan ehetek. Persze annyit nem szoktam, hogy kipukkadjak, csak ami jól esik.
2014. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy húzós, fárasztó nap után megesik. Nincs gond ezzel, amíg nem 'duplázol' minden nap minden étkezéskor :)
2014. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze. Egy időben tipikus volt, hogy hatszor szedtem... Viszonylag kicsi evőtálaink voltak s ha a főétkezés zöldségleves, akkor kell mennyiség :)

Olyan nincs, hogy a szemem kívánja s eszem, jóllakottan kikapcsol az étvágyam is. Többnyire. 1-2 étel kivétel, párszor picit megfájdítottam a hasam, amikor megettem fél lábos paradicsomos káposztát :D Pedig abból sokat lehet, egyszer azzal akartam jóllakni s egy délutánon belül másfél kiló jött össze. Mást is kellett ennem mellé, de azért jó kis nap volt.

2014. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem jellemző. Az esetek nagy részében eltalálom azt a mennyiséget, amennyire szükségem van. Tele soha nem eszem magam, utálom a telítettség érzést, így egy normális adag elfogyasztásával beérem, és akkor sem eszek többet, ha kívánom az adott ételt.
2014. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, főleg olyankor, mikor reggeli reggel 6kor van, után meg fél 4 felé ebéd, akkor dupla leves, másfél adag második:)

De pl, vasárnap levesből mindig duplázok,másodiknál meg ha van szaftos hús vagy ilyesmi akkor abból többet szedek:)

2014. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!