Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lipton teákat szeretitek?

Lipton teákat szeretitek?

Figyelt kérdés
Már évek óta szemezgetek a Lipton teákkal, de sosem mertem venni, mert nincsenek variációs összeállításai, így nem akartam egy olyan doboz teára, ami talán nem is ízlik 500-600 forintot költeni. Ma viszont vettem mégis vettem egy doboz teát, karamella-vanília ízesítéssel, és bár ízlik, nem vagyok elragadtatva tőle. Lehet, hogy csak rossz összeállítást választottam?
2010. jan. 17. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én a pickwicket jobban szeretem, de a lipton is finom.

Viszont (szerintem) ezzel a karamell-vaníliával nagyon mellé nyúltál:S Mondjuk én nem szeretem ezek a túl különleges ízeket, szval lehet h azért nem ízlik. Probáld inkább ki a gyümölcsösöket, azok finomak:)

2010. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szeretem
2010. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én csak a Lipton-t szeretem, a Pickwicket annyira utálom, hogy el se bírom képzelni, egyesek hogy tudják meginni... :S
2010. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Lipton yellow label-t és green labelt szoktuk inni, nagyon szeretjük mindkettőt. Ha gyümölcsösre, fűszeresre (pl.fahéjas) vágyunk, akkor teekanne, milford vagy pickwick.

Karamellás ízben egyszer próbáltunk ki egy teát, a márkájára már nem emlékszem, de a mi ízlésünk szerint szörnyű volt. Lehet, hogy neked is csak maga az íz nem jött be.

2010. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is csak rossz ízösszeállítást választottam. Régen fekete teából csak a Lipton tudtam meginni, és nagyon ízlett. Most már másfajtát is megiszok de még mindig a Lipton fekete teája a nyerő.
2010. jan. 17. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap lipton yellow label feketeteát iszok, sztm ez a legzamatosabb, én nagyon szeretem.

Ízlett még az új piramis teákból a barac-mangó ízű.

2010. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Ebből az új sorozatból már kipróbáltam a maragujást, az szuper.
2010. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lipton szerintem rossz. A pickwick jobb, főleg a gyerektea, de egyébként én a twiningset szeretem, a fémdobozosakat, meg a milfordból egy-két ízt. A pickwick-lipton akkor jó, mikor nagyon-nagyon nincs pénzem de teát akarok venni.
2010. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a munkahelyemen lipton van, és egyáltalán nem egy nagy szám. a pickwicket sem szeretem. szerintem a lipton ára nincs összhangban az ízével.

de mit veszíthetsz? veszel egyszer egy dobozzal, legfeljebb nem veszel máskor.

2010. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!