Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kajáldák vannak ahol...

Milyen kajáldák vannak ahol neten keresztül Bp környékére (vecsés) kiszállitanak?

Figyelt kérdés

kinai, mexikói.. pl:) és nem pizzára gondolok:)


Esetleg ha tudtok ajánlani valamit konkrétan azt megköszönném=)


2010. jan. 17. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért fontos h neten, de a Don Pepe tuti,
2010. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
beírod a Googleba, hogy Sárkány Center étterem, és kiadja a honlapukat, ők házhoz is szállítanak kínait és magyar kaját is, normális áron (lehet h Vecsésre van vmi szállítási díj, nem tom). A fánkjuk isteni. Viszont tel.-en kell hívni őket, mert változik a napi kínálatuk és akkor megmondják milyen desszert meg kaja van, de az alap kaják mindig vannak. én ananászos csirkét tojásos rizzsel rendelek tőlük, mindig van. jó fej, kedves pali veszi fel a rendeléseket, az egyik alkalommal mindketten röhögtünk már, mert megpróbált elsózni nekem a fánkból többet. :)
2010. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a netpincer . hu oldalon beállíthatod a keresőbe a feltételeidet (lakóhely, étel típusa, stb) és kidobja az összes ajánlatot. az egész rendelés internetes,, szerintem szuperegyszerű :)
2010. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!