Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legnagyobb,...

Mi volt eddig a legnagyobb, általad elkészitett " kulináris katasztrofa"?

Figyelt kérdés
Huu, nekem nemrég a " gombakrémlevesem"..Eskuszom, kovettem a recept utasitàsait, de valami olyan undorito lett, kinézetre, àllagra, hogy az csuda! A férjem megette ugyan nagy kinszenvedések kozepette, de megkért hogy az életben tobbet gombakrémlevest ne készitsek :D
2010. jan. 17. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mézes mustáros csirke,első készités...én párom is megette,de többet nem kért belőle:d

sztem sok lett a mustár meg a só,én nem birtam megenni:D


illetve egyszerű fasirt...ugy szétfolyt ahogy volt,tettem bele lisztet,attol kemény lett,megsütöttem,megégett picit...kutya se ette meg...


de kb minden 100 jolsikerültre jut egy ehetetlen kaja...

2010. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámtól pár éve kaptunk házi eperlekvárt, amit pici sűrített paradicsomos üvegbe tett bele. Na már most, egyik hétvégén, anyu dolgozott, hozzá szólni sem lehetett, úgyhogy nekiálltam lecsós csirkét készíteni. Mivel kevés volt a paradicsom, előszedtem ezt az üveget - nem tudtam, hogy lekvár van benne :) -, és bevittem megmutatni anyunak. Fura volt a "paradicsom" is, meg mi ilyet nem is szoktunk venni. Rá se nézett, úgy mondta, hogy persze hogy paradicsom, mi más lenne. Én erre puff, beleborítottam. Kicsit édeskés illata lett néhány perc múlva, úgyhogy nyomtam bele még csípős ketchupot :) Család jóízűen megette, de másnap már ehetetlen volt :D
2010. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 igabcsy ***** válasza:
100%

Hááát ezt a receptet se kövessétek :-)


Tegyél 7 dl vízbe, 2 nyers tojást héjastól. Majd tedd fel főni.

Ezután menj be a szobába, és ülj le netezni.

Kb. másfél-két óra múlva, egy jó hangos durranást jelzi, hogy elkészült és tálalva van a páraelszívón, konyhaszekrényen, gáztüzhelyen és ha jól körülnézel akkor a mennyezeten is találsz belőle. Lévén a tojások felrobbantak és apró kis foszlányként lógtak mindenhol.

áááá.... nem voltam ideges.... :-))


A másik katasztrófális kajám: húsos káposztának indult, amibe szoktam gombócokat is tenni, de nem töltöm be levélbe. Nos elfelejtettem tojást tenni bele. Ízre nem volt rossz, de az összes gombóc szétfőtt és egy jó nagy "kulimász" lett az egész kajából. Egyszer ettünk belőle, és a többi a wc-ben landolt.

2010. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt: a sütőtökkrémleves. Odakészítettem, hagyma zöldség meg minden, majd bele a tök meg répa, na eddig minden ok volt, de a recept szerinti fűszerek: só, bors, petrezselyem, fahéj... Valami borzasztó undorító íze lett. Bár szépnek szép volt. :D

A család szépen megkért, hogy ilyet többet ne csináljak, és én megfogadtam.

2010. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tojás levessel akartam anyukámat meglepni 13 évesen, de valahogy nem jött össze, anyu kiszedte belőlle a tojást, a többit kiöntötte a kutyának, hááááááát az sem ette meg, de tutira :)


28/L

2010. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
rakottkrumplit csináltam...nagy lábasba krumpli,jo sok,következő pár nap ugyse lesz időm főzni...hogy ne kelljen külön lábas,tojásokat is beletettem,elfő az a krumpli között,majd 10 perc mulva kiveszem...betoppant egy vendég,tojások főttek egy órán át..a fazék alján...kinézetre semmi különleges nem volt rajtuk,megcsináktam a rakottkrumplit,sütőbe be...tojásnak olyan szinten volt kesernyés ize,hogy ment az egész a kukába...
2010. jan. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!az én el sem készült művem: süti lett volna, kimértem a lisztet,jött volna sütőpor.egy dobozban vannak a sütési kellékek, no akkor éppen minden T-gazdaságos volt otthon /azóta sem /.szóval elő egy zacsit

és zutty a lisztbe egy csomag piros tortazselé...

2010. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
régen volt, de igaz volt.jénaiba forró olajra egy csomag fagyos borsó.az ősrobbanás lehetett ilyesmi,ahány borsó annyi üvegdarab röpült szanaszét.
2010. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hahahaha!!

jokat derultem a vàlaszaitokon :D :D

Làtom, nemcsak én " akciozom " a konyhàban :)


Kedves utolso, olyan nàlam is volt màr, hogy a konyhàt majdnem a folddel tettem egyenlové, a forro olajba ontottem a fagyos zoldségkeveréket aztàn pedig szaladgàltam a lakàsban, a serpenyovel a kezemben, amibol 3 méteres làngok csaptak ki :D

2010. jan. 18. 10:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kezdő versenyző koromban sült krumplit akartam csinálni serpenyőben,túl sok lett az olaj és kifolyt,majd az egész meggyulladt és a serpenyő teljes átmérője lángolt kb.másfél méter magasan.Szerencsére eszembe jutott, hogy ha fedőt teszek rá, talán elalszik.

A másik kb 20 év múlva történt, egy olyan korszakomban,amikor templom egere voltam. Nagyon szerettem volna valami édes süteményt enni, de nem volt otthon hozzá gyakorlatilag a liszten kívül semmi. Se cukor, se vaj,se tej,semmi.Volt viszont zsír és lekvár, gondoltam,biztos lehet valami linzerfélét sütni belőle. Hát,nem lehet. Vagyis megsütöttem, de kár volt.

2010. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!