Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hová tűnt a Pickwick T-Kick tea?

Hová tűnt a Pickwick T-Kick tea?

Figyelt kérdés
Kb 1-2 hónapja vettem egy dobozzal, nem rég elfogyott. Azóta voltam Match-ban, Spar-ban, Kálvinon ilyen édesség-illatszer boltban meg még megannyi helyen de sehol nem árulják már. Ha valaki vett Pest központjában valahol, meg tudná mondani, hogy hol?
2010. jan. 16. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


250 csomagja, addig licitálj sztem, amíg el nem fogy.


Ja, amúgy nem én árulom, csak megnéztem neked, hogy van-e.

2010. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi ezt én is megtaláltam, de nemsokára lejár a szavatossága, meg ki tudja milyen forrásból van, idegenektől nem szívesen veszek semmi ilyesmit. legjobban egyébként a piros gyümölcsös érdekelne!!
2010. jan. 17. 00:46
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem van itthon a polcon a konyhában. gyere át, szívesen látlak egy teára :) mondjam a címet?
2010. jan. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos megszűnt, a weboldalukon sem láttam már a múltkor.

Kár, mert én is vettem volna belőle...

A boltokban eleve csoda ha egy évben egyszer találkoztam vele. Szerintem ilyen nagyobb üzletekben kellene megnézni, pl tesco. Én ott sokszor látok ilyesmit, mert valahogy ott ezeket nem veszik meg és még a régebbiekből (ami esetleg azóta már megszűnt) is lehet kapni.

2010. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sopron Tescoban láttam.. bár gondolom, nem errefelé laksz...
2010. jan. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a Spar-ban láttam múlt héten.
2010. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hogy ha van köztetek pesti (pl aki a Sparban látott) megmondanád kérlek konkrétan melyik Sparban, mert én többen is voltam már.

Egyébként a honlapon még látom:

[link]

Írtam mostmár nekik is hátha tudnak segíteni :)

2010. jan. 17. 09:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Rákoskeresztúron az elágazáson lévő Sparban láttam.
2010. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha visszaírtak, akkor légyszi írd ide, hogy mit! Köszi!
2010. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nem írtak vissza, de aztán végülis vettem a teszveszen. Utána rögtön mentem az Arena Plázába a Tescoba és ott is árulták pont a fűszeres fajtát leértékelve 350Ft-ért. Akkor láttam utoljára ezt a teát, a pirosat sajnos még mindig nem :(

2010. febr. 4. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!