Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Baj (vagy egyáltalán "káros")...

Pingipongi kérdése:

Baj (vagy egyáltalán "káros") az ha 15 évesen kávézok? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Július eleje óta járok melózni és legtöbbször délelőttre.Ez nálam azt jelenti hogy 6-ra megyek de màr 4-kor felkelek hogy rendesen el tudjak készülni és elérjem az 5-kor induló buszt.Eleinte még úgy elvoltam nélküle de aztán egyre jobban éreztem munka közben màr olyan tíz óra körül hogy rohadt álmos vagyok.(Amúgy könnyű fizikai munkát végzek.Egy fröccsöntő üzemben dolgozom.)Most héten kezdtem el kávézni .Minden reggel egy csésze főzött kàvét iszom és ennyi mivel így könnyebben indul és telik a reggel .Na szóval akkor jöhetnek a vélemények és/vagy a tanàcsok. 16/F /Patrik/

2014. júl. 31. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 16éves korom óta kávézok.Ne vidd túlzásba akkor nem káros.Most is pont kávét iszok,hogy felébredjek:)
2014. aug. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy káros.

Kialakít egy idióta és fölösleges függőséget.

2014. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2# kimutatták ,hogy mérsékelt adagban 2-3 csésze jó az immunszisztémának.Erre mit szólsz?
2014. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szisztémának annak.

Akkor igya csak a sok zombi, aki a munkahelyéig sem tud eljutni, mert remeg, ha nincs kávé...

2014. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 ugye viccelsz ?

Te egyszerüen csak pipa vagy.

2014. aug. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem viccelek.

"Most is pont kávét iszok, hogy felébreejek."

Látod, te is teljesen függő vagy, kávé mélkül nem tudsz felébredni.

Mi is olyan hű de jó ebben?

2014. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ebben semmi rossz nincs.Te mit iszol?ne mondd,hogy mindig csak vizet:)
2014. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TappancsMancs ***** válasza:
Napi 2 esetleg 3 rendben van. A világon szinte mindenhol isznak vagy teát vagy kávét vagy mindkettőt. Főként ha kipilledtél és jólesne. :)
2014. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!