Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért fontos, hogy minden nap...

Miért fontos, hogy minden nap együnk meleg ételt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem fontos.
2014. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Segíti:

az emésztést

az anyagcserét

a szervezet megfelelő hőháztartásának fenntartását

Minimum egy tányér leves minden nap szükséges, de a komplett főtt étel (ebéd, vagy vagyi) egy nap egyszer ajánlott.

2014. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem eszem meleget, akkor utána a kelleténél jóval több hideg kaját eszek meg este. Nyilván nem mindenki így van vele, de nekem emiatt létszükséglet a meleg koszt.
2014. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos. Sosem eszem meleget, mert nem esik jól, és köszönöm, semmi bajom.
2014. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos, semmi szükség sincs meleg ételre, ez csak szokás.

Attól, hogy soha nem eszik valaki fött ételt, semmi baja sem lesz, nem lesz sem beteg, sem egyéb baja.


A fött étel elönye az csak annyi, hogy olcsóbb, és változatosabban lehet elkészíteni.

2014. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Minimum egy tányér leves minden nap szükséges,"

Akkor én már rég halott lennék, talán 2 havonta eszek levest. Az emésztésem teljesen jó, nincs semmi baj vele, nincs semmi bajom.


Nem fontos a meleg étel, én ilyenkor nyárom nem is kívánom egyáltalán.

2014. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszem meleg etelt, soha nem kivanom, de semmi bajom. Verkepem rendben, sportolok, sovany vagyok, az emesztesem full rendben van, vernyomasom alacsony, vercukrom szinten. Lehet, hogy ufo vagyok, de az en szervezetemnek nem hianyzik, mert egyebkent ennek. Mellesleg a kornyezetemben majdnem en eszem a legvaltozatosabban, talan pont ezert. Zoldseges es turos szendvicskremeket, hideg kremleveseket, reform sutemenyeket stb eszem.
2014. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!