Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha lehetne háznál olcsóbban...

Ha lehetne háznál olcsóbban tortát és süteményeket vásárolni, mint akármelyik más cukrászdákban, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
A minőség az persze ugyanolyan jó vagy még esetleg jobb is.
2010. jan. 9. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi most is háznál rendeljük. falun lakunk,tudjuk hogy ért hozzá és tiszta.Kicsit olcsóbb és sokkal jobb.
2010. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban (és ezt igazolni is tudja) minden tekintetben megfelel a vonatkozó előírásoknak (beszerzés, előállítás és tárolás körülményei, eü előírások, stb.), akkor mindenképpen a házit választanám.

Lehet, hogy kukacoskodásnak tűnik, de annyi rettenetes sütödét, tej- vagy éppen húsfeldolgozó telepet lepleznek le nap mint nap!

Ha minden körülménye rendben van, csak éppen nem tart fenn puccos üzlethelyiséget, én szívesen vásárolok tőle.

2010. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
házi. utálom a bolti süteményeket, mind egyforma, ócska cukrászkrémből vannak. nálunk a családból senki sem eszi meg. vagy a párom nővére süt istni tortákat vagy pedig háztól rendeljük. jó áron megcsinálják és abból készíti el, amiből akarod. tudom, hogy abban tényleg tejszín, túró, rendes pudig, friss tojás, stb van.
2010. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp nem mi sütünk itthon, ott vásárolok, ahol van olyan süti, amit szeretek, mindegy, hogy az háznál vagy cukrászdában van, olyan legyen, amit szeretek, és elérhető áron, és akkor megveszem, ha a süti ugyanolyan (ízre, kinézetre, állagra, és friss, és egyforma távolságra van), azt veszem, ami olcsóbb. :-)
2010. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mi háztól rendeljük. Az emberkének nagyon komoly felszerelése van, hűtők, edények meg minden.

Isteni tortát süt, zserbót, erdei gyümölcsös sütit, stb.

A nagy torta sokkal nagyobb mint amit a cukrászdában lehet kapni. Sőt olcsóbb is, na meg frissebb.

A cukrászdában egy szelet süti már 200 ft körül mozog, és egy nagycsaládnak ez nagyon drágára jönne ki.

Szóval amikor van valami ünnep akkor háztól rendelünk. Persze mi is szoktunk sütni.

2010. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy megsütöm,vagy megbeszéljük a barátnőimmel, ki süti meg és jól megesszük,vagy cukrászda. Én nem vásárolnék háztól.Túl sok érdekes dolgot láttam már "háznál" Nem egyforma az elképzelésünk higiéniáról feltétlenül. Az ANTSZ meg azért eléggé megbízható előírásokat szab.
2010. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!