Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam össze a "menüt"?

Hogyan állítsam össze a "menüt"?

Figyelt kérdés

a suliban a menzán sokszor elég pocsék a kaja (vagy én nem szeretem), viszont elég sokat elkérnek érte. ezért kértem anyát, hogy inkább főzzön, mert azt meg is eszem, és íly módon gazdaságosabb is. Bele egyezett azzal a feltétellel, hogy én állítom össze a "menüt". De mivel tudom, hogy hétköznap nem szeret főzni, arra gondoltam, hogy úgy állítok össze a menüt, hogy az egyik nap maradékjából/hozzácalóibó elkészíthető legyen a másik

én nem vagyok otthon a főzésben, ezért kérem a segítségeteket

amit nagyon utálok: gomba, sóska, mindenféla szárnyas combja

a segítséget előre is köszönöm

ja és nem kellenek extrém ételek :)


2010. jan. 7. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Roston csirkemell, rizzsel. Napokig jó, hozzá meg lehet párolni egy kis zöldséget, vagy más-más mártást löttyinteni... A levesek is jók napokig.
2010. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

spagetti. a tésztát kifőzitek, mindennap más szósszal(paradicsomos, tejszínes, stb)

rizsből rizibizi

krumpliból tört krumpli, püréből hercegnő krumpli

főleg a köreteket lehet napról napra átvariálgatni, husit meg pl úgy, hogy egyik nap grillezett, más nap rántott, stbstb.

2010. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válasokat :D
2010. jan. 7. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ez arra is jó alkalom, hogy kicsit tanulgass főzni, pl anyud előkészíti, te pedig frissen befejezed, sokminden jobb úgy

pl csinál fasírt pogácsákat, te pedig annyit sütsz ki, amennyire épp éhes vagy, ugyanez bármilyen panírozott dologgal, vagy bekever palacsinta tésztát, te pedig kisütöd a családnak, így segítettél is....

2010. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!