Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A paprikáskrumplit kanállal...

A paprikáskrumplit kanállal vagy villával kell enni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 09:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hmm, okosodom. :)
2010. jan. 7. 10:05
 12/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mivel szokta enni. Nem ciki ezt megkérdezni. Amúgy étteremben villát adnak hozzá, mert az illem szerint csak a leveseket esszük kanállal, meg persze a krémeket, fagyit, de azt másmilyen kanállal. Tudom, hogy sokan esznek kanállal pörköltet, főzeléket, stb., de igazából nem illik, bár itthon a főzelékeket én is kanállal eszem.
2010. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Illik vagy nem mi kanállal esszük,mert a leve ott marad ha villával eszed,akármilyen sűrű,valamennyi leve úgy is van.
2010. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is kanállal eszem, mert egyszerűbb, de én a rizst is kanállal eszem, a fene fog akrobatikázni vele, hogy ne peregjen le ;)
2010. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

elhatároztam, hogy őket megkérdezem, én meg továbbra is kanállal eszem majd, ahogy eddig. :D

legalább megismerik igaz valómat. legfeljebb parasztnak néznek, hát aztán? :DD

2010. jan. 7. 15:25
 16/20 anonim ***** válasza:

01-07 09:47.

Főzeléket villával?? A lényeg a tányérba marad! Ha van kenyér villára böködve fel lehet tunkolni?? Akkor azt se illik étterembe.

01-07 12:00. nem tőled másoltam..

A komment megírásának időpontja: 01-07 15:25.

Szomorú hogy ilyenből gondolnának parasztnak..

A villát én is ritkán használom. Ha a melóhelyen kimész ebédelni, villával eszed a főzeléket, mikor érsz vissza a melóba?? Az az idő kevés arra hogy így, ezt az etikettet betartsd...

2010. jan. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
0%
Kessel es villaval! Es a fozeleket is! A feltet kulon tanyeron es ahhoz is kell a kes hogy el tudd vagni. En soha nem adnek paprikas krumplit kanallal.
2010. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

3-an voltak nálam.

rajtam kívül egyvalaki ette még kanállal, a másik kettő villával. :)

2010. jan. 14. 10:11
 19/20 A kérdező kommentje:

munkahelyre csak szendvicset viszek.


a kést csak indokolt esetben kell használni, tehát furcsállom, aki azt írta, hogy késsel, villával. :O

2010. jan. 14. 10:12
 20/20 anonim válasza:
Én is villával eszem, de azért mert sűrűre csinálpom, és néha nokedlivel. Amúgy szeretek tunkolni, az sem illik, nem? :)
2010. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!