Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Vaterán lévő...

Mit gondoltok a Vaterán lévő házilag készült süteményekről?

Figyelt kérdés

Valóban postázás előtt süti közvetlenül az eladó? Megérné onnan rendelni? Vagy pedig ez egy átverés és előre megsüt egy csomót és állottan elküldi?

Merjek egy ilyen magánszemélytől rendelni?



2014. jún. 27. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

10.: semmi különös, de pl. minden művelet után megmosom a kezemet és megtörlöm (értsd: tojások feltörése után, dagasztás előtt-után, húshoz nyúlkálás előtt, stb.). Ha megkóstolom az ételt, utána nem ugyanazt a fakanalat teszem vissza bele (ugye a vendégeknek nincs igénye a szájnedveimre a kajában), hanem a mosogatógépbe megy és újat veszek elő.


Szerintem ezek alapvető dolgok, mégis ezer meg egy emberről hallani, aki az ujjával! belekóstol az ételbe, felette fúj orrot, nem mos kezet wc után vagy hasonlók.

2014. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hiszem meg lettem győzve, és nem a Vaterán vásárolok süteményt, pedig eleinte azt hittem, hogy megúszhatom házhozszállítással. Sajnos nincs időm sütni, pláne nem nagy mennyiséget, ezért akkor a cukrászdában veszem meg az aprósüteményt!
2014. jún. 27. 13:55
 13/13 anonim ***** válasza:
Dehogy vennék! Fenetudja hogy milyen cigga nő gyúrja azt a tésztát punás kézzel
2014. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!