Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Vaterán lévő...

Mit gondoltok a Vaterán lévő házilag készült süteményekről?

Figyelt kérdés

Valóban postázás előtt süti közvetlenül az eladó? Megérné onnan rendelni? Vagy pedig ez egy átverés és előre megsüt egy csomót és állottan elküldi?

Merjek egy ilyen magánszemélytől rendelni?



2014. jún. 27. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon kiposztolod valamelyik helyi hirdető csoportba, hogy házi sütit vennél kapsz egy tucat ajánlatot helyben. És friss lesz a süti vagy ha nem tetszik\ízlik\ otthagyhatod persze előre egyeztetés után.
2014. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem, csak fent vagyok a Vaterán és konkrétan az érdekelne, hogy élelmiszert szoktak-e ott vásárolni gyakran? Mennyire megbízható? Mert ha ott "leütöm" az árut, és utána elküldi a romlott sütit, akkor visszautalni úgysem fogja a pénzt.
2014. jún. 27. 12:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Frissen készítik, csak megrendelésre.
2014. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet vaterán biztos nem vennék.
2014. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Huh, én biztos nem vennék vaterán ilyesmit.

Ha nincs időm, kedvem, lehetőségem sajátot sütni, akkor összedobok egy egyszerű poharas-piskótás desszertet, vagy veszek egy normális cukrászdától, ma már nem adnak olyan vacakot, mint a 80-as években, amikor kb. ehetetlen volt a "gyári" süti. Lehet én vagyok ultrabizalmatlan, de honnan tudjam, hogy az illető milyen körülmények közt süti, kezet mos-e wc után stb...?!

2014. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék.Pontosan azért,amit előttem írtak.
2014. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék. Ha egy 20 perces tiramisura sincs időm, akkor veszek a cukrászdában egy tálca süteményt!


Ilyen oldalakban és magánszemélyekben képtelen vagyok megbízni, hogy az adott süteményt valóban friss hozzávalókból, postázás előtt közvetlenül és minden higiéniai szempontot figyelembe véve készítenek el. Arról nem is beszélve, hogy a házi sütemény tekintetében mindenkinek más az ízlése, az egyik túlédes, a másik ízetlen, a harmdik meg margarinnal vagy zsírral süt...


A cukrászdai ellenőrzött minőség, és ahol egyébként is vásárolok, ott tudom milyen ízekre számíthatok legalább.

2014. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem amiatt aggódnék leginkább, hogy állott-e a termék vagy sem. Nem ok nélkül van érvényben az a rengeteg szabályozás az élelmiszeriparban, és nem hiszem, hogy a Vaterás eladó mellett ácsorogna a konyhában egy ÁNTSZ-ellenőr. Nem tudhatod, ki, hol, miből, hogyan készítette azt a süteményt, szerintem nem éri meg a kockázat.
2014. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár én csak azt eszem meg amit én sütök,sosem vennék mástól,ki tudja milyen körülmények között süti,de felénk úgy működik,hogy megkérdezel három ismerőst,egynek tuti van olyan ismerőse,aki vállal házi sütést,és kész,lesz sütid,és van referencia is.
2014. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Akik a higiéniára hivatkozva nem vásárolnak ilyenektől, kíváncsi lennék, ők milyen szabályokat tartanak be. Állnék mellettük is egy kicsikét, miközben sütögetnek. :)


Amúgy nem, én nem vásárolnék így, de inkább azért, mert mire hozzám ér, kb. jól összetörik az egész, megkeményedik és még ki tudja. Hogy nem látom, hogyan készül? Étteremben sem látom, vendégségben sem látom, mégis megeszem, ahogy mindenki más, nemdebár? :)

Ha még a thai utcaikajától sem lett baja se nekem, se senkinek (legalábbis akiket én ismerek), akkor attól se lesz.

2014. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!